X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Zacznij przygodę z User Experience. Wygraj wakacyjny staż w Krakowie

Chcesz zostać projektantem lub badaczem User Experience? Weź udział w konkursie organizowanym przez EDISONDĘ i WOŚP. Wygraj wakacyjny staż i zacznij pracę w studiu projektowym.Konkursowi patronuje redakcja SOCIALPRESS.

Zacznij przygodę z User Experience. Wygraj wakacyjny staż w KrakowieNa zdjęciu Łukasz Ziółkowski jeden z finalistów Projektosondy 2016. Po wakacyjnym stażu, Łukasz został projektantem interakcji w naszym zespole. Jest w nim do dziś. / fot. Edisonda

reklama


Po raz 6-ty krakowskie Studio EDISONDA organizuje wakacyjny konkurs stażowy – Projektosondę. Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie aplikacji lub serwisu, który będzie ułatwiał działalność wybranej organizacji pozarządowej. W tym roku zadanie konkursowe przygotowano wspólnie z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

– Chcemy wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie. Dlatego od trzech lat współorganizatorami Projektosondy są organizacje pożytku publicznego. W tym roku uczestnicy pracować będą nad serwisem dla nauczycieli biorących udział w Programie Edukacyjnym „Ratujemy i Uczymy Ratować” – mówi Michał Madura, PR Manager Studia EDISONDA.

Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować” to jeden z programów prowadzonych i finansowanych przez Fundację WOŚP. Skierowany jest do uczniów klas I-III szkół podstawowych. Celem programu jest powszechna edukacja w zakresie udzielania pierwszej pomocy prowadzona przez odpowiednio przygotowanych i wyposażonych nauczycieli.

Na zdjęciu Łukasz Ziółkowski jeden z finalistów Projektosondy 2016. Po wakacyjnym stażu, Łukasz został projektantem interakcji w naszym zespole. Jest w nim do dziś.   / fot. Edisonda

Na zdjęciu Łukasz Ziółkowski jeden z finalistów Projektosondy 2016. Po wakacyjnym stażu, Łukasz został projektantem interakcji w naszym zespole. Jest w nim do dziś.
/ fot. Edisonda

– Dotychczas bezpośrednia komunikacja pomiędzy Fundacją a nauczycielami odbywała się przede wszystkim drogą tradycyjną. Chcemy, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, uprościć cały proces wymiany informacji oraz ułatwić nauczycielom dostęp do materiałów edukacyjnych. Po pierwszych konsultacjach inicjatywa Studia EDISONDA zebrała wśród współpracujących z WOŚP nauczycieli dobre opinie i bardzo liczymy na znaczne usprawnienie działania naszego programu. Inwestowanie przez organizacje społeczne dużych środków na rozwiązania teleinformatyczne czasem budzi kontrowersje, ale takie aplikacje są często niezbędne dla efektywnego działania organizacji a dodatkowo dzięki projektowi EDISONDY mamy możliwość pozyskania wysokiej jakości projektu takiego rozwiązania bez ponoszenia przez Fundację dodatkowego kosztu.
– mówi Krzysztof Dobies, rzecznik prasowy WOŚP.

Celem Projektosondy jest odkrycie młodych, utalentowanych projektantów i badaczy, którzy chcą pracować w studiu projektowym. Główną nagrodą w konkursie jest płatny, wakacyjny staż pod okiem doświadczonych konsultantów Studia EDISONDA. Jak tłumaczą organizatorzy, takie świadome podejście przynosi dobre efekty:

– To już 6-ta edycja konkursu. Wszyscy laureaci, po zakończeniu stażu, dołączyli do naszego zespołu. Większość wciąż jest na naszym pokładzie, pozostali pracują w branży – dodaje Madura.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 22 maja 2017.
Konkursowi patronuje redakcja SOCIALPRESS.

Więcej informacji:
www.edisonda.pl/konkurs
http://www.wosp.org.pl/uczymy-ratowac

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail