X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Wystartowały zapisy na “Poranki z email marketingiem”

W jaki sposób dopasować e-mail marketing do danej branży? Co zrobić, by nasze wiadomości nie trafiały do spamu? Jakich grzechów nie popełniać podczas wysyłki? O tym i wielu inny aspektach dowiemy się już niebawem podczas "Poranków z e-mail marketingiem".

Wystartowały zapisy na “Poranki z email marketingiem”fot. materiały od organizatora

reklama


“Poranki z email marketingiem” to spotkania z ekspertami z zakresu email marketingu w swobodnej atmosferze przy kawie i ciastku. Ich celem jest inspirowanie marketerów do tworzenia jak najbardziej kreatywnych i efektywnych działań email marketingowych oraz przekazania dobrych praktyk w tym kanale komunikacji. W tym roku “Poranki” odbędą się w 5 miastach:

Kraków 16.10

Wrocław 17.10

Poznań 18.10

Gdańsk 19.10

Warszawa 20.10

O czym dowiemy się z wydarzenia?

Piękne kreacje, chwytliwe tematy, odpowiedni nadawca – te rzeczy są szalenie ważne, jednak na nic się zdadzą, jeżeli wasze maile nie trafią do odbiorców. Łukasz Hardek opowie jak nie trafić do spamu,  jak zwiększyć dostarczalność swoich wiadomości i tym samym dotrzeć do większej liczby odbiorców.

Zastanawialiście się kiedyś jak dopasować email marketing do swojej branży? Słowem, czy email marketing Wam pasuje?

Z roku na roku email marketing daje nam coraz więcej możliwości dotarcia do klienta. Personalizacja, treści dynamiczne, zaawansowana segmentacja i inne funkcjonalności, pozwalają na stworzenie komunikatów dla każdej z branż. Karolina Gnat podczas swojej prezentacji pokaże jakie elementy email marketingu są kluczowe, by dostosować go do wymagań rynku i indywidualnych preferencji konkretnego sektora.

Anna Łowczowska opowie jakich grzechów się wystrzegać, żeby nie wylądować w email marketingowym piekle. Dowiesz się jak sprawić, aby Twoi odbiorcy odbiorcy poczuli, że otaczasz ich troską, dzięki czemu zapewnisz sobie wieczne zaangażowanie. Poznasz 7 grzechów głównych w email marketingu, których musisz się wystrzegać jako marketer.

Social media i email marketing tylko na pozór mają ze sobą niewiele wspólnego. Media społecznościowe służą głównie do budowania pozytywnych relacji z klientami, a email marketing kojarzy się jako świetne narzędzie do sprzedaży. Renata Gajoch pokaże jak połączyć te działania i prowadzić efektywne kampanie na styku tych dwóch kanałów.

Zapisy

Nie warto czekać z zapisami, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. Aby uczestniczyć w wydarzeniu wystarczy wejść stronę www.freshmail.pl/poranki i zarezerwuj swój poranek z email marketingiem już dziś.

Portal SocialPress jest patronem medialnym Poranków.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail