X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Wystartowały zapisy na “Poranki z email marketingiem”

W jaki sposób dopasować e-mail marketing do danej branży? Co zrobić, by nasze wiadomości nie trafiały do spamu? Jakich grzechów nie popełniać podczas wysyłki? O tym i wielu inny aspektach dowiemy się już niebawem podczas "Poranków z e-mail marketingiem".

Wystartowały zapisy na “Poranki z email marketingiem”fot. materiały od organizatora

reklama


“Poranki z email marketingiem” to spotkania z ekspertami z zakresu email marketingu w swobodnej atmosferze przy kawie i ciastku. Ich celem jest inspirowanie marketerów do tworzenia jak najbardziej kreatywnych i efektywnych działań email marketingowych oraz przekazania dobrych praktyk w tym kanale komunikacji. W tym roku “Poranki” odbędą się w 5 miastach:

Kraków 16.10

Wrocław 17.10

Poznań 18.10

Gdańsk 19.10

Warszawa 20.10

O czym dowiemy się z wydarzenia?

Piękne kreacje, chwytliwe tematy, odpowiedni nadawca – te rzeczy są szalenie ważne, jednak na nic się zdadzą, jeżeli wasze maile nie trafią do odbiorców. Łukasz Hardek opowie jak nie trafić do spamu,  jak zwiększyć dostarczalność swoich wiadomości i tym samym dotrzeć do większej liczby odbiorców.

Zastanawialiście się kiedyś jak dopasować email marketing do swojej branży? Słowem, czy email marketing Wam pasuje?

Z roku na roku email marketing daje nam coraz więcej możliwości dotarcia do klienta. Personalizacja, treści dynamiczne, zaawansowana segmentacja i inne funkcjonalności, pozwalają na stworzenie komunikatów dla każdej z branż. Karolina Gnat podczas swojej prezentacji pokaże jakie elementy email marketingu są kluczowe, by dostosować go do wymagań rynku i indywidualnych preferencji konkretnego sektora.

Anna Łowczowska opowie jakich grzechów się wystrzegać, żeby nie wylądować w email marketingowym piekle. Dowiesz się jak sprawić, aby Twoi odbiorcy odbiorcy poczuli, że otaczasz ich troską, dzięki czemu zapewnisz sobie wieczne zaangażowanie. Poznasz 7 grzechów głównych w email marketingu, których musisz się wystrzegać jako marketer.

Social media i email marketing tylko na pozór mają ze sobą niewiele wspólnego. Media społecznościowe służą głównie do budowania pozytywnych relacji z klientami, a email marketing kojarzy się jako świetne narzędzie do sprzedaży. Renata Gajoch pokaże jak połączyć te działania i prowadzić efektywne kampanie na styku tych dwóch kanałów.

Zapisy

Nie warto czekać z zapisami, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. Aby uczestniczyć w wydarzeniu wystarczy wejść stronę www.freshmail.pl/poranki i zarezerwuj swój poranek z email marketingiem już dziś.

Portal SocialPress jest patronem medialnym Poranków.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail