X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

O skutecznej reklamie podczas Auli Polskiej w Krakowie

Już we wtorek, 12 grudnia w Krakowie odbędzie się trzecia edycja konferencji Aula Polska Kraków. Uczestnicy będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat tego, jak zrobić skuteczną reklamę w internecie i nie tylko.

O skutecznej reklamie podczas Auli Polskiej w Krakowiefot. materiały od organizatorów

reklama


Aula Polska to cykliczne, darmowe wydarzenia odbywające się w największych miastach kraju, których celem jest nauka oraz wymiana wiedzy z dziedziny marketingu i prowadzenia biznesu. Uczestnicy mają okazję wysłuchać prelekcji cenionych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem oraz nawiązać kontakty z przedstawicielami swojej branży.

12 grudnia swoją wiedzą podzielą się eksperci i praktycy w branży – Andrzej Ogonowski (SMSAPI), który pojawi się z wystąpieniem”SMS’s not dead”, Magdalena Urbaniak (Brand24) z prezentacją “Reklamie dziękujemy. 5 powodów, dla których biznes potrzebuje influencer marketingu”, Michał Grzebyk (ContentHouse oraz redaktor naczelny ContentStandard), który  opowie o języku, jako kluczowym narzędziu efektywnej reklamy, a także Patrycja Czak (OPCOM) z prelekcją pt. „Prywatność i personalizacja, czyli o tym, jak prowadzić skuteczne kampanie reklamowe”. Wszyscy zaproszeni goście opowiedzą o tym, jak skutecznie reklamować się w internecie (i nie tylko) w oparciu o najlepsze i sprawdzone praktyki.

W Krakowie nietrudno znaleźć jakąś konferencję. Znaleźć taką, która jest na wysokim poziomie i gwarantuje dużą dawkę wiedzy, to już dopiero coś. Aula Polska Kraków to jest pewniak. Krakowska edycja stanowi dobry start zarówno dla osób, które zaczynają przygodę w Internecie jak i tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i skorzystać z doświadczenia ekspertów – mówi Anna Łowczowska, organizatorka wydarzenia.

Wydarzenie odbywa się w Auli Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie przy ul. Westerplatte 11. Wydarzenie rozpocznie się o 19, a wstęp na nie jest darmowy. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie http://aulapolska.pl.

Portal SocialPress jest patronem medialnym wydarzenia.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail