X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Walentynki na Messengerze – co dla zakochanych przygotował Facebook?

Z okazji święta zakochanych Facebook przygotował dla użytkowników swojego komunikatora kilka nowości, które uatrakcyjnią komunikację z naszymi drugimi połówkami. Jakie funkcje pojawiły się dziś na Messengerze? Sprawdźcie sami.

Walentynki na Messengerze – co dla zakochanych przygotował Facebook?fot. newsroom.fb.com

reklama


Wiele osób z młodego pokolenia z pewnością spotkało się ze stwierdzeniem, że związek, który nie jest oznaczony na Facebooku nie jest on w pełni oficjalny, a wskazanie partnera na portalu społecznościowym i obwieszczenie takiej informacji na forum jest dowodem na prawdziwą relację. I choć brzmi to dla wielu z nas absurdalnie, rola mediów społecznościowych na tym polu nie maleje na znaczeniu.

W ubiegłm roku Walentynki były jednym z najaktywniejszych dni na Messengerze. Dlatego z okazji ochodzonego dziś święta Facebook przygotował dla użytkowników komunikatora specjalne funkcje, które dodadzą atrakcyjności rozmowom w tym szczególnym dla zakochanych dniu. Użytkownik, który zostanie dzisiaj wskazany przy statusie związku innej osoby otrzyma powiadomienie na Messengerze i automatycznie otwarte zostanie także okno konwersacji z jego Sympatią. Co dalej?

Walentynkowe nowości w Messengerze

W ramach specjalnej rozmowy korzystający z komunikatora będą mogli zobaczyć deszcz serc na swoim ekranie. Emoji dla konwersacji zostanie automatycznie zmienione na 😍, dzięki czemu rozmówcy będą mogli wyrazić zachwyt i uwielbienie w szybki sposób. Możliwe będzie także spersonalizowanie czatu pod kątem koloru, emoji czy nazw użytkowników.

Co więcej, aby kontakt z naszą drugą połówką był jeszcze łatwiejszy, okno rozmowy z nią będzie łatwo dostępne w aplikacji – będzie ona lub on widoczna/y jako pierwsza osoba, która aktualnie jest aktywna na Messengerze. Ponadto w ramach filtrów i nakładek na zdjęcia czy wideo, które możemy wykorzystać w w oknie rozmowy, w Messenger Day, jak i dla wideorozmów znajdziemy miłosne filtry z sercami i innymi atrybutami miłości.

Miłość wyrażana za pomocą komunikatora

Przy okazji infomacji na temat nowości w Messengerze przekazano także, w jaki sposób najczęściej wyrażamy uczuca za pomocą komunikatora. Każdego dnia na czacie dzielimy się ponad 2 miliardami emoji. Naszymi ulubionymi są 😘, 😍 oraz ❤.

fot. newsroom.fb.com

fot. newsroom.fb.com

Okazuje się także, że mężczyźni i kobiety wyrażąją swoje uczucia podobnie – emoji z sercem ❤ jest drugą najpopularniejszą emotikoną zarówno wśród Pań, jak i Panów. Numerem jeden pozostaje wciąż emotikona płacząca ze śmiechu. Najpopularniejszym kolorem czatu wśród tych, którzy zdecydowali się na jego personalizację jest czerwony, a niestandarowe emoji wybierane dla rozmów to serce ❤. Media społecznościowe są więc miejscem, w którym chętnie dzielimy się pozytywnymi emocjami. Czy podobnie będzie w ramach tegorocznych Walentynek?

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail