X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

YouTube testuje tryb incognito w aplikacji mobilnej

YouTube w wersji mobilnej z trybem prywatnym? Wedle obserwacji użytkowników aplikacji na Androida, serwis testuje obecnie tryb incognito.

YouTube testuje tryb incognito w aplikacji mobilnejfot. androidpolice.com

reklama

Jeśli zależy Ci na tym, aby korzystać z serwisów z opcją, w ramach, której możliwe jest niezapisywanie historii materiałów, które nas zainteresowały oraz plików cookies, ucieszysz się z nowego rozwiązania YouTube’a. Dotąd korzystający z niego z poziomu komputera mogli uruchomić przeglądarkę w trybie incognito lub pozostać niezalogowanym, aby uniknąć przynajmniej częściowego zapisywania historii naszej aktywności.

Jak się jednak okazuje, grupa użytkowników aplikacji YouTube korzystająca z systemu Android zauważyła, że serwis testuje obecnie tryb incognito na poziomie mobilnym. Jak podaje Android Police, po dotknięciu w avatar profilu znajdujący się w prawym rogu widoczne są m.in. opcje „Przełącz konto” oraz „Wyloguj się”. Wedle zrzutów ekranu od użytkowników, wkrótce mogą one zostać złączone w jedną opcję, a tuż obok niej miałby pojawić się tryb incognito.

fot. androidpolice.com

fot. androidpolice.com

Dotąd odpowiednikiem trybu prywatnego była zmiana ustawień prywatności i usuwanie historii oglądania. Jeśli testy zakończyłyby się sukcesem, jego uruchomienie stałoby się znacznie prostsze. Po włączeniu tejże opcji cała aktywność bieżącej sesji nie byłaby zapisywana, a subskrypcje byłyby ukryte.

fot. androidpolice.com

Na chwilę obecną nie wiadomo jednak, kiedy tryb prywatny miałby się pojawić oficjalnie w aplikacji. Warto mieć jednak na uwadze, że wkrótce może zostać wprowadzone się tak udogodnienie.


Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail