X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

YouTube testuje tryb incognito w aplikacji mobilnej

YouTube w wersji mobilnej z trybem prywatnym? Wedle obserwacji użytkowników aplikacji na Androida, serwis testuje obecnie tryb incognito.

YouTube testuje tryb incognito w aplikacji mobilnejfot. androidpolice.com

reklama


Jeśli zależy Ci na tym, aby korzystać z serwisów z opcją, w ramach, której możliwe jest niezapisywanie historii materiałów, które nas zainteresowały oraz plików cookies, ucieszysz się z nowego rozwiązania YouTube’a. Dotąd korzystający z niego z poziomu komputera mogli uruchomić przeglądarkę w trybie incognito lub pozostać niezalogowanym, aby uniknąć przynajmniej częściowego zapisywania historii naszej aktywności.

Jak się jednak okazuje, grupa użytkowników aplikacji YouTube korzystająca z systemu Android zauważyła, że serwis testuje obecnie tryb incognito na poziomie mobilnym. Jak podaje Android Police, po dotknięciu w avatar profilu znajdujący się w prawym rogu widoczne są m.in. opcje “Przełącz konto” oraz “Wyloguj się”. Wedle zrzutów ekranu od użytkowników, wkrótce mogą one zostać złączone w jedną opcję, a tuż obok niej miałby pojawić się tryb incognito.

fot. androidpolice.com

fot. androidpolice.com

Dotąd odpowiednikiem trybu prywatnego była zmiana ustawień prywatności i usuwanie historii oglądania. Jeśli testy zakończyłyby się sukcesem, jego uruchomienie stałoby się znacznie prostsze. Po włączeniu tejże opcji cała aktywność bieżącej sesji nie byłaby zapisywana, a subskrypcje byłyby ukryte.

fot. androidpolice.com

Na chwilę obecną nie wiadomo jednak, kiedy tryb prywatny miałby się pojawić oficjalnie w aplikacji. Warto mieć jednak na uwadze, że wkrótce może zostać wprowadzone się tak udogodnienie.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail