X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Już 28 maja Poliż E-commerce Event 2018

Jak wystartować z e-biznesem? 28 maja w Krakowie, podczas bezpłatnego spotkania Poliż E-commerce Event 2018, eksperci opowiedzą o tym, jak ruszyć ze sprzedażą online.

Już 28 maja Poliż E-commerce Event 2018źródło: materiały prasowe

reklama


Własna działalność gospodarcza niektórych kręci, innych odstrasza, ale w każdym z przypadków może się stać bardzo opłacalnym pomysłem na życie. Ci, którzy obawiają się porzucenia stabilizacji osiągniętej na umowie o pracę, często nie mają pojęcia, że żeby pracować na swoim, nie trzeba wcale od razu rzucać się samotnie na głęboką wodę. W podjęciu decyzji o uruchomieniu swojego biznesu przychodzą z pomocą m.in. specjalne projekty-inkubatory, wspierające pomysły chcących się usamodzielnić.

Dla tych, którzy chcą przekuć swoją pasję w biznes i ruszyć ze sklepem internetowym Serwis Poliż e-commerce (polizecommerce.pl) organizuje w Krakowie spotkanie. W miłym towarzystwie i fajnym miejscu będzie można dowiedzieć się, od czego zacząć, na co uważać i jak liczyć pierwsze zyski.

Gdzie i kiedy?

Kraków, Barka, 28 maja 2018 r., godzina 18.00 (rejestracja i bar od 17.45).

Spotkanie jest bezpłatne. Jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc – obowiązują zapisy: https://www.polizecommerce.pl/event/

Prelegenci

Do współpracy zaproszono praktyków. Konrad Pawlak (Mr Boar) opowie o tym: Jak przetrwać prowadząc startup? Jak połączyć studia, pracę i prowadzenie startupu i przy tym nie oszaleć?

Sebastian Kolisz (Inkubatory AIP) zaprezentuje możliwości wynikające z otwarcia działalności w ramach struktur AIP (Temat: Etat czy własna firma? Z czym to się wiąże w praktyce, od czego zacząć, czego unikać?).

Natomiast Łukasz Kozłowski (Shoper) pokaże, jaki potencjał ma własny sklep internetowy (Temat: Pierwszy / dodatkowy / własny sklep internetowy? To łatwiejsze niż myślisz!).

Jeśli planujesz otworzyć swój biznes internetowy lub masz już swój sklep, przyjdź i dowiedz się, jak ruszyć ze sprzedażą online.

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia. 

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail