X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Instagram wprowadza możliwość repostowania treści z innych profili w Stories

Nowość na Instagramie. Użytkownicy mogą w szybki sposób udostępniać posty innych osób w ramach Stories - bez użycia aplikacji zewnętrznych. Jak to zrobić?

Instagram wprowadza możliwość repostowania treści z innych profili w Storiesźródło: instagram-press.com

reklama


Jak poinformował wczoraj Instagram, od teraz użytkownicy będą mogli udostępnić czyjeś post w ramach swojego Stories bez użycia aplikacji zewnętrznych takich jak Regram czy inne. Gdy natrafimy na interesujące nas posty u znajomego lub u ulubionej marki, możemy w szybki sposób udostępnić je jako naklejkę w swojej relacji, by zobaczyli je nasi obserwatorzy i znajomi.

Jak stworzyć relację z posta?

Aby to zrobić wystarczy przy interesującym nas poście kliknąć w ikonę z papierowym samolocikiem, która umożliwia udostępnianie treści innym w wiadomościach prywatnych, a u góry widocznych opcji zobaczymy możliwość stworzenia relacji z tego posta.

źródło: zrzut ekranu z aplikacji Instagram

źródło: zrzut ekranu z aplikacji Instagram

Po jej wybraniu ujrzymy post z danego kanału w formie naklejki z dostosowanym tłem, który możemy udostępnić w Stories. Mamy również możliwość obracania, skalowania i przesuwania tejże naklejki.

Co ważne, wszystkie posty udostępnione w takiej formie zawierają nazwę użytkownika, który uprzednio je opublikował. Klikając w nie możemy przejść do oryginalnego posta i zobaczyć więcej treści od osoby, która go pierwotnie utworzyła.

źródło: zrzut ekranu z aplikacji Instagram

źródło: zrzut ekranu z aplikacji Instagram

Udostępnienie posta w takiej formie jest możliwe tylko wtedy, gdy jest on publiczny. Działa to w obie strony – jeśli chcemy, aby nasze wpisy nie były udostępnianie w Stories przez innych użytkowników możemy zmienić ich ustawienia.

Dostępność funkcji

Funckja jest dostępna dla użytkowników Androida, a posiadacze urządzeń z systemem iOS zobaczą ją u siebie w najbliższych dniach.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail