X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Twoje wspomnienia na Facebooku od teraz w jednym miejscu

Z funkcji "Tego dnia" na Facebooku korzysta już 90 milionów użytkowników. Dlatego też portal wprowadza aktualizację, dzięki której użytkownicy zobaczą w jednym miejscu wszystkie udostępnione danego dnia wpisy, zdjęcia, wydarzenia oraz zawarte znajomości.

Twoje wspomnienia na Facebooku od teraz w jednym miejscufot. bank zdjęć pexels.com

reklama


Media społecznościowe, oprócz możliwości bieżącej komunikacji, stanowią dla wielu z nas pewnego rodzaju pamiętnik. W serwisach, z których korzystamy znajdziemy wiele wspomnień z naszego życia oraz relacji towarzyskich. Abyśmy mogli do nich częściej wracać, światowy gigant udoskonala opcję “Wspomnienia”. Od teraz wszystkie ważne dla nas momenty związane z postami, zdjęciami, zawartymi znajomościami oraz wydarzeniami będą widoczne w jednym miejscu. 

źródło: newsroom.fb.com

źródło: newsroom.fb.com

Moc wspomnień na Facebooku

Aby społeczność 90 milionów ludzi, która korzysta z opcji ” Tego dnia” na Facebooku mogło wspominać ważne chwile, portal wprowadza aktualizację, dzięki której ich znalezienie jest jeszcze łatwiejsze.

Zakładka “Wspomnienia” może składać się z kilku sekcji:

  • “Tego dnia”: znajdziemy tam wcześniejsze posty i najważniejsze posty czy wydarzenia z życia, które miały miejsce tego dnia w poprzednich latach.
  • “Znajomości zawarte w tym dniu”: zobaczymy tam wspomnienie daty zawarcia znajomości z daną osobą na Facebooku wraz z kolażem zdjęć stworzonym na podstawie tejże znajomości.
  • “Podsumowanie wspomnień”: w tej sekcji znajdziemy sezonową lub miesięczną grupę wspomnień w formie wiadomości lub krótkiego wideo.
  • “Wspomnienia, które mogłeś przegapić”: jeśli ostatnio nie sprawdzaliśmy sekcji ze wspomnieniami, zobaczymy w niej posty, które w ubiegłym tygodniu mogły umknąć naszej uwadze.

Łatwy dostęp do funkcji

Twórcy portalu deklarują, że mają świadomość jak głęboko osobiste są wspomnienia oraz, że nie wszystkie z nich są pozytywne. Starają się słuchać opinii użytkowników oraz oferować odpowiednie, łatwo dostępne opcje.

Dostęp do Wspomnień możemy zyskać wchodząc w zakładkę znajdującą się po lewej stronie kanału informacyjnego na komputerze lub w zakładce “Więcej” w prawym dolnym rogu aplikacji mobilnej.

Możemy również zobaczyć historię naszej aktywności za pośrednictwem powiadomień oraz pod adresem facebook.com/memories.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail