X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Platforma Facebook Watch dostępna już na całym świecie

Facebook Watch od dziś dostępne jest na całym świecie. Uruchomiona w ubiegłym roku platforma to nowy sposób odkrywania filmów i interakcji z przyjaciółmi, twórcami oraz fanami.

Platforma Facebook Watch dostępna już na całym świeciefot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


W ubiegłym roku światowy gigant udostępnił platformę Facebook Watch. Jak dziś poinformowano, od teraz jest ona dostępna na całym świecie. Ludzie mogą znaleźć na niej w jednym miejscu treści swoich ulubionych twórców, a jednocześnie dyskutować o nich ze swoimi przyjaciółmi, fanami czy z samymi twórcami.

Każdego miesiąca przyciąga tam ponad 50 milionów osób na minutę, a całkowity czas jaki ludzie spędzają na jej oglądaniu wzrósł 14 razy od początku 2018 roku.

Czym jest Platforma Watch?

  • Miejsce odkrywania treści, gdzie znajdziemy najnowsze wideo o szerokiej tematyce: rozrywkowej, sportowej, newsowej i wiele więcej. Wszystkie w ramach spersonalizowanych Aktualności Watch.
  • Centrum spotkań z najbardziej cenionymi przez nas twórcami i wydawcami.
    Na górze Aktualności znalazła się lista Obserwowane programy z materiałami pochodzącymi ze stron, które lubimy. Sekcja ta może być dowolnie modyfikowana dobierając programy tak, aby najlepiej wpisywały się w nasze oczekiwania.
  • Miejsce przechowywania klipów, których nie mieliśmy czasu obejrzeć, a chcielibyśmy je odłożyć na później.
  • Wideo, w którym możesz uczestniczyć – to nowy format odbierania treści wideo, który umożliwia ludziom wpływanie na ich kierunek.
    Wkrótce w zakładce Watch pojawią się nowe pozycje, takie jak Watch Parties, Premiery oraz formaty skupione na angażowaniu widowni. Łatwiejsze będzie również oglądanie ważnych wydarzeń transmitowanych na żywo.

Nowe możliwości dla wydawców

Globalne uruchomienie platformy Watch to również nowe możliwości dla twórców i wydawców. W tym celu Facebook rozszerza swój program Ad Breaks, dzięki któremu twórcy mogą zarabiać na swoich wideo, a ponadto w ramach Media Blog prezentuje najlepsze praktyki i narzędzia, które mogą im w tym pomóc.

Aby uzyskać dostęp do funkcji oglądania w systemie iOS i Android, należy odnaleźć ikonę Watch na pasku skrótów lub w zakładce “Więcej”. Watch znajdziemy także na Apple TV, Samsung Smart TV, Amazon Fire TV, Android TV, Xbox One i Oculus TV.

Źródło: informacja prasowa

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail