X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Lew upolowany – zbliża się kolejna edycja Imagination Day

19 listopada, już po raz ósmy, odbędzie się Imagination Day. Międzynarodowe gwiazdy biznesu i kreacji, a także marketingowcy z praktycznym doświadczeniem, pokażą case studies najefektywniejszych kampanii.

Lew upolowany – zbliża się kolejna edycja Imagination Dayźródło: materiały od organizatorów

reklama


Polowanie na lwa wymaga nie lada odwagi. Dochodzi także kreatywność w podejściu do dzikiego zwierza. Do tego potrzeba sprytu, wytrwałości i wielu innych cech, ale gdy się uda – satysfakcja i trofeum zostają na całej życie! Niemożliwe? A jednak się to udało i przygotowano krótki instruktaż, jak można to zrobić.

Jest aż 11 sposób na udomowienie zwierza, a wszystkie zostaną opowiedziane żywo już 19 listopada. Wtedy to właśnie do Warszawy przyjadą tłumnie zdobywcy lwów i innych dzikich nagród. Mowa oczywiście o lwach canneńskich – czyli o prestiżowych nagrodach, przyznawanych co roku podczas Międzynarodowego Festiwalu Kreatywności, znanego również jako Cannes Lions.

Imagination Day

Imagination Day to całodzienna konferencja, odbywająca się 19 listopada w Warszawie, podczas której najwybitniejsi eksperci, niezwykli artyści i twórcy z całego świata dzielą się z publicznością swoim bezcennym doświadczeniem.

Już po raz ósmy organizowane jest Imagination Day, czyli całodzienne wydarzenie w pełni poświęcone kreatywności, poszerzające granice wyobraźni. Na konferencji, która ma miejsce właśnie 19 listopada w Multikinie, Złote Tarasy w Warszawie, będzie można dowiedzieć się jak agencja Ogilvy & Mather ujarzmiła aż 13 lwów za swoją kampanię “Do ostatniego drzewa”, a także posłuchać o niesamowitym projekcie VR-owym „Touching Masterpieces”. O swojej dzikiej przygodzie przy tej kampanii opowie Julia Donatova, z Gemotery Prague.

Nagrodzone kampanie

Każdy z gości konferencji Imagination Day może się pochwalić zdobyciem wielu prestiżowych trofeów, ale sposobów na upolowanie canneńskiego lwa jest o wiele więcej. Kolejne lwy będzie można wytropić aż w 8 miastach na terenie Polski, w sieci kin Multikino. 22 listopada na własnej skórze będzie można poczuć ekscytację towarzyszącą próbie zaczajenia się na dzikiego zwierza. Wystarczy przyjść do kina i przez blisko dwie godziny poznać nagrodzone kampanie reklamowe i tym samym odbyć podróż przez wszystkie kraje świata.

Aby poznać wszystkich tegorocznych łowców nagród zapraszamy na stronę www.imaginationday.pl, a w tropieniu kolejnych lwów zachęcamy do poszukiwań na https://multikino.pl/wydarzenia/maratony/cannes-lions-2018.

Organizator: Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR

Współorganizatorzy: Multikino Media, Starcom, Saatchi & Saatchi IS

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail