X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Messenger pozwala wszystkim użytkownikom na usuwanie wiadomości

Wysłałeś omyłkowo wiadomość nie do tego odbiorcy? Od teraz wszyscy użytkownicy Messengera na świecie mogą usuwać jej treść nie tylko dla siebie, ale i dla innych uczestników rozmowy.

Messenger pozwala wszystkim użytkownikom na usuwanie wiadomościźródło: shutterstock.com

reklama


Chyba każdemu z nas kiedykolwiek zdarzyło się wysłać wiadomość na Messengerze do nie tej osoby lub nieodpowiedniej grupy znajomych. Wówczas najlepszym rozwiązaniem byłoby jej usunięcie.

Do niedawna nie byłoby to możliwe. W listopadzie pisaliśmy jednak o tym, ze użytkownicy z Polski jako jedni z pierwszych (tuż obok mieszkańców Boliwii, Kolumbii oraz Litwy) mogli testować opcję usuwania wiadomości. Wówczas funkcja ta była dostępna tylko dla ograniczonej liczby osób. Wczoraj jednak Messenger ogłosił, że niezależnie czy dotyczy to konwersacji z jednym użytkownikiem czy grupą, wszyscy korzystający z komunikatora na całym świecie mogą usuwać swoje wiadomości. 

Jak usunąć wiadomość?

Po wysłaniu wiadomości na Messengerze możemy ją usunąć w ciągu 10 minut. Jak tego dokonać?

Po wybraniu konkretnego elementu konwersacji i przytrzymaniu na nim palcem, należy wybrać opcję “Usuń dla wszystkich”. Wówczas użytkownicy nie zobaczą jej treści, zniknie ona trwale z czatu i zastąpi ją informacja o usunięciu.

źródło: messengernews.fb.com

Oczywiście w aplikacji istnieje także możliwość usunięcia wiadomość w dowolnym momencie wybierając opcję “Usuń dla siebie”. Różnica polega na tym, że w taki sposób usunięta wiadomość znika tylko z naszego okna rozmowy. My nie będziemy widzieli jej treści, ale będzie ona widoczna dla pozostałych uczestników konwersacji.

Dostępność funkcji

zrzut ekranu z aplikacji Messenger na iOS

Możliwość usuwania wiadomości na Messengerze jest już dostępna dla wszystkich użytkowników komunikatora na iOS i Android.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail