X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Najciekawsze posty marek z okazji Prima Aprilis

Jakie żarty zaserwowały marki z okazji Prima Aprilis? Co przygotowało LPP, Kaufland, OLX, Freshmail czy Żywiec?

Najciekawsze posty marek z okazji Prima Aprilisźródło: shutterstock.com

Z okazji obchodzonego 1 kwietnia Prima Aprilis, marki przygotowały różnego typu kreacje. Chcąc pokazać dystans oraz elastyczność w komunikacji, udostępniały w dniu dzisiejszym wiele mniej lub bardziej kreatywnych wpisów i grafik.

Dla odbiorców nierzadko wyzwaniem było rozróżnienie, które informacje są prawdziwe, a które to tylko żart. Co więcej, mogło to prowadzić do powstawania fake newsów. Wydaje się jednak, że tego jednego dnia marki szczególnie mogą pozwolić sobie na humor i tego typu eksperymenty. Dlatego wybraliśmy kilka, naszych zdaniem, najciekawszych postów udostępnionych na Facebooku. 

LPP

LPP, czyli polskie przedsiębiorstwo odzieżowe, które odpowiada za marki takie jak Reserved, House, Cropp, Mohito czy Sinsay opublikowało dziś nietypowe ogłoszenie o pracę. Firma rzekomo poszukuje… zawodowego testera piżam. Liczba komentarzy sugeruje, że chętnych na to stanowisko nie brak :)

źródło: facebook.com/DiscoverLPP

Kaufland Polska

Sieć sklepów Kaufland postanowiła z kolei poinformować o castingu do programu internetowego na wzór Big Brothera. Uczestnicy, wybrani spośród chętnych, mieliby spędzić 3 miesiące w jednym ze sklepów – bez telefonu i internetu, lecz z produktami dostępnymi w sklepie. “Szczęśliwi wybrańcy” mieliby zostać wybrani przez internautów drogą głosowania za pomocą aplikacji.

źródło: facebook.com/kaufland.polska

Góralki

Producent wafelków Góralki opublikował animację, w której zaprezentowano nowość – chipsy Góralki o smaku orzechowym. Wierzymy jednak, że chętnych na takie rozwiązanie nie byłoby brak :)

źródło: facebook.com/WafelkiGoralki/

INEA

Operator telewizji kablowej INEA przedstawił nową usługę – możliwość dostawy i instalacji sprzętu w wykonaniu drona INEA prime, który wlatywałby… przez okno.

źródło: facebook.com/INEA

Freshmail

Nową usługę ogłosił także Freshmail. Firma, poza wysyłką mailingów i newsletterów, zaoferuje dostarczanie treści gołębiem pocztowym. Oczywiście ze szczepu Special Dove, które widzą w ciemności i są karmione obwarzankami bez soli!

źródło: facebook.com/FreshMail/

OLX Polska

Na primaaprilisowy post zdecydowało się także OLX Polska. Na profilu pojawił się zrzut ekranu rozmowy z Bot.Doctor. Narzędzie miałoby potwierdzać, czy córka (bądź też “curka”) Kupującego jest chora i po weryfikacji umożliwiać obniżenie ceny produktu lub oddanie go za darmo. Na przykład ejfona.

źródło: facebook.com/olx.polska

Chivas Polska

Producent szkockiej whisky poinformował zaś o rewolucji na światowym rynku trunków – wprowadzeniu whisky w wersji bezalkoholowej. 

źródło: facebook.com/chivaspolska

MEATLOVE Polska

Sklep z jedzeniem dla psów i kotów zaprezentował pierwszą linię kosmetyków dla opiekunów psów. Perfumy i dezodoranty o zapachu kiełbasy miałyby zapewnić, że pupil nie oddali się od nas podczas spaceru, a smycz będzie zbędna. Kosmetyki już w sprzedaży!

źródło: facebook.com/meatlovepolska

Riviera

Skarpety i sandały? Gdyńskie centrum handlowe z okazji Prima Aprilis promuje ten trend i obwieszcza otwarcie nowego sklepu, w którym znajdziemy zestawy w postaci białych skarpet i brązowych sandałów! #Stylove!

źródło: facebook.com/centrumriviera

Vigo Kombucha

Producent napoju herbacianego na bazie kombuchy, czyli grzybka japońskiego, wprowadza nowy smak – WEGANINA. Bez wątpienia byłoby to najbardziej wegański napój na świecie.

źródło: facebook.com/VIGOKombucha

Żywiec

W zestawieniu postów nie mogło zabraknąć także aktywności marki Żywiec, która słynie z kreatywnej komunikacji i RTM’ów. Tym razem bohaterem stała się puszka, a właściwie butelka. 

źródło: facebook.com/ZywiecMeskimZdaniemKorcenelent

Kotły Rakoczy

Na specjalny post zdecydował się także producent kotłów – Rakoczy. To dziś firma miała zaprezentować pierwszy na świecie kocioł zasilany… makaronem! Firepasta ogrzałby dom dzięki świderkom, kolankom czy nitkom!

źródło: facebook.com/wwwrakoczypl

Białka Tatrzańska – Kotelnica

Primaaprilisowa kreacja pojawiła się także na profilu Kotelnicy. Białczański stok poinformował o starcie prac nad krytym stokiem. Dzięki temu żadna pogoda nie byłaby straszna narciarzom.

źródło: facebook.com/Kotelnica

Brand24

Na koniec prezentujemy pomysł Brand24 – suplement kreatywności B24, który poprawia organizację, zwiększa kreatywność i jest idealny dla każdego marketera. Chętnie spróbujemy!

A który primaaprilisowy post jest Waszym ulubionym? :)

  • wiolekka

    Na ten angaż w LPP to bym sama poszła :). Fajne żarty wyszły.

  • Basia Derkowska

    Dziękujemy pięknie za wzmiankę o naszym suplemencie kreatywności! ;-) Pozdro od zespołu Brand24!

  • Anna Pawlikowska

    dla mnie najlepszy Wojtek Chmielarz i jego powieść młodzieżowa ;)

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail