X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Możesz już oznaczać użytkowników na zdjęciach na LinkedIn

LinkedIn wprowadza kilka nowych opcji, które mają uczynić go jeszcze bardziej społecznościowym i ułatwić użytkownikom budowanie relacji.

Możesz już oznaczać użytkowników na zdjęciach na LinkedInźródło: shutterstock.com

reklama


Każdego dnia miliony użytkowników porozumiewają się za pomocą sieci zawodowej LinkedIn. Szukają tam nowych możliwości zawodowych, wymieniają się doświadczeniami i dyskutują na ważne, branżowe tematy.

Oznaczanie na zdjęciach

Aby ulepszyć doświadczenia użytkowników LinkedIn, firma wprowadziła kilka nowości. Jedną z najistotniejszych jest oznaczanie użytkowników na zdjęciach.

Jeśli wydaje Ci się, że rozpoznajesz kogoś na fotografii lub chcesz, aby członek Twojego zespołu wiedział, że udostępniasz Wasze zdjęcie, możesz go otagować.

źródło: shutterstock.com

Ta pozornie niewielka zmiana to kolejny krok w kierunku transformacji serwisu do bycia jeszcze bardziej społecznościowym. Wprowadzenie jej może motywować użytkowników LinkedIn do budowania bliższych i mocniejszych relacji w ramach tejże społeczności.

Inne nowości

Tagowanie zdjęć to jednak nie jedyna opcja, jaką ogłosił przedwczoraj w oficjalnym komunikacie przedstawiciel firmy, Pete Davies. Od teraz możliwe jest również:

  • reagowanie na wpisy nie tylko za pomocą polubień,
  • dodawanie wideo w wiadomościach,
  • przesyłanie dokumentów oraz prezentacji (PDF oraz prezentacji PowerPoint)
  • zmiana lokalizacji przycisku wysyłania wiadomości na urządzeniach mobilnych (prawy górny róg)
  • docieranie do grup oraz nowych osób za pomocą hashtagów, które obserwujemy.

Twórcy platformy mają nadzieję, że wprowadzane modyfikacje ułatwią użytkownikom rozmowy i sprawią, że bycie częścią tej profesjonalnej sieci społecznościowej będzie dla nich jeszcze lepsze.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail