X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Chińska streamerka ujawniła swój prawdziwy wiek w wyniku usterki

Qiao Biluo zaliczyła wpadkę podczas transmisji na żywo. W wyniku usterki jej widzowie przekonali się, że streamerka to tak naprawdę 58-latka korzystająca ze specjalnych filtrów.

Chińska streamerka ujawniła swój prawdziwy wiek w wyniku usterkiźródło: YouTube

reklama


Chińska vlogerka, którą określano „Wasza Wysokość Qiao Biluo”, wprawiła swoich odbiorców w osłupienie. Okazało się bowiem, że usterka techniczna podczas prowadzenia transmisji na żywo ujawniła jej prawdziwy wiek. Widzowie myśleli, że jest ona młodą, uroczą dziewczyną, a rzeczywistość okazała się nieco inna.

Poznajcie Qiao Biluo

Wideoblogowanie z użyciem filtrów jest bardzo popularne w Chinach oraz innych krajach na całym świecie. Niestety, jedna z ostatnich sytuacji postawiła w negatywnym świetle jedną z chińskich streamerek.

Qiao Biluo dotąd znana jako młoda, długowłosa kobieta o dużych oczach, jasnej skórze i „słodkim i uzdrawiającym głosie”. Co więcej, miała ponad 100 000 obserwujących na Douyu, czyli jednej z popularnych chińskich platform transmisji na żywo.

Magia filtrów

Aplikacja FaceApp udowodniła nam, że filtry mogą dokonać niesamowitych zmian także tych radykalnych. Możemy za pomocą nich nie tylko wygładzić naszą cerę, ale i sprawić, że my sami będziemy mieli trudność poznać się na ekranie smartfona czy komputera.

Podczas prowadzenia relacji z innym twórcą doszło do pewnej usterki technicznej. Kobieta nie chciała pokazywać swojej prawdziwej twarzy i zadeklarowała, że zrobi to, gdy zbierze prawie 12 tysięcy dolarów. Niestety, los chciał inaczej. Aplikacja do nakładania filtrów na twarz źle zadziałała, w skutek czego widzowie mogli zobaczyć prawdziwą twarz kobiety.

58-letnia streamerka

Ich urocza idolka okazała się była 58-letnią kobietą, która nie przypominała wykreowanej przez siebie postaci. Sama twórczyni zauważyła, że ​​jej filtr odmładzający zniknął, gdy widzowie (szczególnie mężczyźni) zaczęli masowo opuszczać transmisję. Wielu z nich żądało zwrotu pieniędzy i rzucało obelgi w jej stronę.

W skutek tego kłamstwa i przedstawiania się jako ktoś młodszy, Qiao Biluo początkowo straciła widzów. BBC donosi jednak, że ten incydent zgromadził wokół niech ponad 550 tysięcy nowych użytkowników. Mimo to zdecydowała się zawiesić swoje konto.

Tego typu sytuacje rodzą wiele pytań o to, na ile prawdziwi potrafimy jeszcze być w internecie oraz jakie możliwości przekłamywania rzeczywistości dają nam nowe technologie.

  • Ciut mniej boldów w treści wpisu i będzie się lepiej czytało. ;)

  • Alien in UK

    wow, teraz juz nawet pol wyrazu mozna podlinkowac -tech

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail