X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Spectacles 3 – nowe okulary do nagrywania od Snapchata

Czy nowa wersja okularów wyprodukowanych przez Snapchata zrewolucjonizuje rynek nowych technologii?

Spectacles 3 – nowe okulary do nagrywania od Snapchata

reklama


Spectales 3 to nowe okulary od Snapchata. Na czym polegają ulepszenia i czy tym razem uda się Snapchatowi zrewolucjonizować rynek?

Spectacles 3 – co to właściwie jest?

Spectacles 3 to kolejna wersja okularów produkowanych przez Snapchata. Tym razem, producent oferuje dwie kamery, które nagrywają video w jakości 3D w rozdzielczości HD przy 60 kl./s oraz filtry 3D. Dzięki nim, możemy nagrywać krótkie filmiki i robić zdjęcia, a następnie przesyłać je na swojego smartfona.

Tym razem, do okularów został dodany także filtr przeciwsłoneczny, aby móc nagrywać dokładnie to, co widzimy. Ładuje się je za pomocą etui, który jest wykonane z mikrofibry. Nie zajmują one także zbyt dużo miejsca, ponieważ możemy je składać na płasko. Niestety zarówno okulary, jak i dostępne do nich gadżety nie są wodoodporne.

Czy wcześniejsze wersje okularów były sukcesem?

Jeżeli nikt z Twoich znajomych nie posiada takich okularów – nie martw się! Zarówno pierwsza wersja, jak i druga nie zrewolucjonizowała rynku technologii AR. Snapchat nie odnotował zbyt dużej sprzedaży, a wręcz szacuje się, że po wypuszczeniu na rynek Spectacles 1 stracił około 40 milionów dolarów.

Jednak mimo to, twórcy okularów AR, nie poddali się i robią kolejne, ulepszone modele. Koszt trzeciej wersji będzie wynosił około 380 dolarów. Już teraz, możemy zamówić je w przedsprzedaży za 1600 złotych w dwóch wersjach kolorystycznych – Carbon lub Mineral. Do sklepów, produkt trafi dopiero w listopadzie tego roku.

źródło: spectacles.com

Co jest potrzebne, aby okulary działały?

źródło: theverge.com

źródło: spectacles.com

Spectacles 3 będą mogły współpracować zarówno z systemami Android, jak i iOS. Snapchat nie chciał bowiem ograniczać się do jednego systemu operacyjnego. Zatem oprócz smartfona, potrzebujemy tylko chęci przetestowania gadżetu i odwagi w tym, aby nosić taki rodzaj i model okularów. Jeżeli to wszystko posiadamy – być może Spectacles 3 okaże się jednym z naszym ulubionych gadżetów.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail