X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Stolica Podkarpacia, stolicą polskiego digitalu. Kultowa InternetBeta po raz 11!

Konferencja InternetBeta coraz bliżej. Czego możemy spodziewać się po 11. edycji wydarzenia?

Stolica Podkarpacia, stolicą polskiego digitalu. Kultowa InternetBeta po raz 11!fot. Piotr Kordyś, źródło: materiały prasowe

reklama


11 do 13 września – to czas, który już teraz powinni zarezerwować sobie wszyscy profesjonaliści w branży nowych technologii i rozwoju internetu. I już planować wyjazd na Podkarpacie! Podrzeszowska Kielnarowa już po raz 11. gościć będzie jedyną w swoim rodzaju konferencję InternetBeta.

Jedenasta edycja InternetBeta

Na to niezwykłe wydarzenie branża marketingu i technologii czeka cały rok. Na kampus Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w stolicy Województwa Podkarpackiego, znów przybędzie kilkaset osób, głodnych wiedzy i… gotowych do niezwykłej integracji z całym środowiskiem. Konferencja o wyjątkowym programie po raz jedenasty zabierze nas w świat inteligentnych rozwiązań teraźniejszości i przyszłości Internetu.

Mimo utrzymanej formuły, zbliżająca się edycja będzie specjalna. Na swój debiut w roli organizatora InternetBeta czeka Łukasz Bis, który po 10 latach przejął stery od Mateusza Tułeckiego. – To olbrzymia przyjemność i jeszcze większe zobowiązanie. InternetBeta jest wydarzeniem, które wspomina się przez cały rok, w oczekiwaniu na kolejną edycję. Jestem przekonany, że konferencja pozostanie ulubionym wydarzeniem w branży, jednocześnie wnosząc nową jakość – mówi Bis.

Ideą konferencji było stworzenie takiego wydarzenia, na które sam chwiałbym pojechać. I w tym roku uda się to urzeczywistnić. Organizację przejmuje Łukasz Bis, ja mam okazję i nadzieję spędzić z Wami wspaniały czas – mówi Mateusz Tułecki, organizator dziesięciu poprzednich edycji.

Czytaj więcej: InternetBeta – nowe rozdanie? Wywiad z Łukaszem Bisem

fot. Piotr Kordyś, źródło: materiały prasowe

Kto wystąpi podczas wydarzenia?

Na gości wydarzenia czekają niezwykłe prezentacje partnerów wydarzenia, a także wyjątkowi prelegenci. Wśród nich m.in. Andrzej Ogonowski z SMSAPI.pl, Tomasz Machała, wiceprezes Wirtualnej Polski, Grzegorz Miłkowski, CEO w ContentHouse, Paulina Walkowiak z cux.io, Kamil Kardaś, Manager Marketingu w Empik S.A., Andrzej Gruszka, Head of Communication w Hexe Capital, Krzysztof Marzec, CEO DevaGroup czy Marcin Galicki, pomysłodawca i założyciel Wspieram.to.

Warsztaty

Tradycyjnie już uczestnicy InternetBeta będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach. Czekają na nich ćwiczenia z kreatywności, warsztaty z DesignThinking, a także panel z inclusive design.

Współorganizatorem InternetBeta jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Partnerem wydarzenia jest Województwo Podkarpackie, które znów udowadnia, że merytoryczną pracą i wsparciem dobrych inicjatyw powoli staje się polską Doliną Krzemową. Konferencja włączona została do systemu punktacji w ramach recertyfikacji DIMAQ.

Więcej informacji o konferencji: internetbeta.pl.
SOCIALPRESS jest stałym patronem medialnym InternetBeta od 2010 roku.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail