X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Tinder z własnym serialem?

Wygląda na to, że aplikacja randkowa zaprezentuje wkrótce własny serial i zajmie się produkcją wideo na szerszą skalę.

Tinder z własnym serialem?źródło: shutterstock.com

reklama


Wygląda na to, że już wkrótce Tinder może wypuścić swój pierwszy serial. Firma odpowiedzialna za aplikację randkową podejmuje nowe działania, tym razem w zakresie tworzenia wideo.

Tinderowy serial?

Jak podaje Variety, Tinder zakończył niedawno prace nad swoim własnym serialem. Miałby być on dostępny bezpośrednio w aplikacji. Swipe’ując moglibyśmy rozwinąć historię i przesuwając palcem w prawo lub lewo rozwijać fabułę wedle własnego uznania. 

Produkcja, najprawdopodobniej jeszcze nie nazwana, opowiadałaby o grupie bohaterów stojących przed końcem świata. Apokaliptyczna fabuła trwająca w sumie ponad 2 godziny miałaby dotyczyć tego, z kim spędziliby ostatnią noc w swoim życiu. 

Reżyseria i realizacja

Według dostępnych informacji, produkcja była realizowana pod koniec sierpnia w stolicy Meksyku, a za jej reżyserię odpowiada Karena Evans, która miała okazję reżyserować m.in. teledyski Drake’a. Sześć pierwszych odcinków produkcji ma pojawić się w październiku tego roku. 

Istnieje szansa, że po zaprezentowaniu produkcji twórcy aplikacji przejdą do streamingu treści wideo. Właściciel Match Group Inc. chce bowiem, według Reuters, zagłębić się w tworzenie oryginalnych treści.

A czy Wy bylibyście zainteresowani tinderowymi produkcjami?

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail