X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Na Netflixie pojawi się serial, gdzie social media grają pierwszoplanową rolę

W jaki sposób serial wpłynie na postrzeganie social mediów?

Na Netflixie pojawi się serial, gdzie social media grają pierwszoplanową rolęźródło: netflix.com

reklama


Social media zawojowały światem w bardzo szybkim tempie. W dzisiejszych czasach panuje nawet powiedzenie: “Nie masz konta w social mediach? Nie istniejesz!”. Doskonale przekonała się o tym bohaterka nowego serialu na Netlixie. Jaki jest jego tytuł i zarys fabuły?

“Followers”- japoński serial o social mediach

Zastanawiałeś się kiedyś co by się stało, gdybyś w jeden dzień stał się popularny? Jak byś się czuł i co zrobiłbyś jako pierwsze? Z takim dylematem zmagała się również Natsume – aktorka, która miała problemy z odnalezieniem siebie.

źródło: netflix.com

Pewnego dnia, jedno, przypadkowe zdjęcie dziewczyny trafia na Instagrama, a ta staje się sławna. Serial przedstawia uroki i cienie bycia sławną. W thrillerze, który możemy zobaczyć na platformie Netflix, pada również zdanie, że Natsume wraz z utratą followersów, traci również pewność i wiarę w siebie. Serial może stać się również dobrym podłożem edukacyjnym, który zobrazuje osobom, które pragną tego samego co główna bohaterka, że nie zawsze spełnienie marzeń związanych z popularnością internetową, jest równa szczęściu.

Dookoła serialu

“Followers” to serial, który został wyreżyserowany przez Mikę Ninagawę, a na Netflixie będzie można zobaczyć go już 27 lutego, czyli za miesiąc. Zwiastun wygląda obiecująco:

Mamy również nadzieję, że nie przekaz tej historii będzie podany w taki sposób, aby być jednocześnie lekcją dla wszystkich najmłodszych i wsparciem dla tych, którzy na co dzień zmagają się z hejtem. Jak będzie w rzeczywistości? Zobaczymy już za kilka tygodni. Jeżeli interesują Was social media i wszelakie kwestie psychologiczne związane z użytkownikami mediów społecznościowych, również zapraszamy do oglądania.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail