X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Na Netflixie pojawi się serial, gdzie social media grają pierwszoplanową rolę

W jaki sposób serial wpłynie na postrzeganie social mediów?

Na Netflixie pojawi się serial, gdzie social media grają pierwszoplanową rolęźródło: netflix.com

reklama


Social media zawojowały światem w bardzo szybkim tempie. W dzisiejszych czasach panuje nawet powiedzenie: “Nie masz konta w social mediach? Nie istniejesz!”. Doskonale przekonała się o tym bohaterka nowego serialu na Netlixie. Jaki jest jego tytuł i zarys fabuły?

“Followers”- japoński serial o social mediach

Zastanawiałeś się kiedyś co by się stało, gdybyś w jeden dzień stał się popularny? Jak byś się czuł i co zrobiłbyś jako pierwsze? Z takim dylematem zmagała się również Natsume – aktorka, która miała problemy z odnalezieniem siebie.

źródło: netflix.com

Pewnego dnia, jedno, przypadkowe zdjęcie dziewczyny trafia na Instagrama, a ta staje się sławna. Serial przedstawia uroki i cienie bycia sławną. W thrillerze, który możemy zobaczyć na platformie Netflix, pada również zdanie, że Natsume wraz z utratą followersów, traci również pewność i wiarę w siebie. Serial może stać się również dobrym podłożem edukacyjnym, który zobrazuje osobom, które pragną tego samego co główna bohaterka, że nie zawsze spełnienie marzeń związanych z popularnością internetową, jest równa szczęściu.

Dookoła serialu

“Followers” to serial, który został wyreżyserowany przez Mikę Ninagawę, a na Netflixie będzie można zobaczyć go już 27 lutego, czyli za miesiąc. Zwiastun wygląda obiecująco:

Mamy również nadzieję, że nie przekaz tej historii będzie podany w taki sposób, aby być jednocześnie lekcją dla wszystkich najmłodszych i wsparciem dla tych, którzy na co dzień zmagają się z hejtem. Jak będzie w rzeczywistości? Zobaczymy już za kilka tygodni. Jeżeli interesują Was social media i wszelakie kwestie psychologiczne związane z użytkownikami mediów społecznościowych, również zapraszamy do oglądania.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail