X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Twitter dodaje reakcję emoji do wiadomości bezpośrednich

Czy reakcje emoji na DM przypadną do gustu użytkownikom Twittera?

Twitter dodaje reakcję emoji do wiadomości bezpośrednichźródło: shutterstock.com

reklama


“Kopiuj-wklej” ciąg dalszy. Tym razem, Twitter zainspirował się Facebookiem, który już od jakiegoś czasu pozwala użytkownikom reagować na wiadomość za pomocą emoji. Przejdźmy jednak do konkretów. Jak to będzie wyglądało na Twitterze?

Nie odpisuję, ale reaguje

Nie zawsze wiemy co wypada bądź nie napisać w odpowiedzi na konkretną wiadomość. Dlatego, jakiś czas temu Facebook pomyślał, że dobrym pomysłem jest dodanie opcji reakcji na DM za pomocą emoji. Niedawno, również Twitter dodał tę samą funkcję, o czym zostaliśmy przez serwis społecznościowy poinformowani:

W jaki sposób to działa?

I tu znowu, bardzo podobnie jak na Facebooku. W celu dodania emoji, wystarczy najechać na wiadomość, przytrzymać ją dłużej i wybrać odpowiednią. Ot, cała filozofia. Oczywiście wszystko wyjaśnia również Twitter na swojej stronie internetowej. Natomiast w serwisie socialmediatoday.com, dotarliśmy do wpisu na Twitterze, który również dobrze to obrazuje.

 

Cóż, mimo ogromnej inspiracji innymi serwisami, trzeba przyznać, że taka decyzja Twittera jest bardzo dobra. Po pierwsze, np. na Facebooku sprawdza się ona doskonale. Po drugie, to kolejny bodziec do tego, aby zachęcić innych do interakcji i jeszcze bardziej zwiększyć zaangażowanie użytkowników.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail