X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Święto branży mobile po raz dziewiąty w Krakowie. Już w marcu Mobile Trends Conference 2020

Czego możemy się spodziewać podczas kolejnej edycji Mobile Trends Conference, która odbędzie się już 12 i 13 marca?

Święto branży mobile po raz dziewiąty w Krakowie. Już w marcu Mobile Trends Conference 2020źródło: materiały od organizatora

reklama


Święto branży mobile, czyli konferencja Mobile Trends Conference, na stałe wpisało się w krajobraz imprez dedykowanych najnowszym technologiom. Konferencja odbędzie się 12 i 13 marca 2020 roku w Krakowie w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva.

Znaczna część osób zajmującą się nowoczesnymi technologiami pozostaje niewidoczna dla przeciętnego Kowalskiego, bowiem więcej czasu spędzają wśród komputerów, smartfonów, linijek kodu i ogromnych zbiorów danych niż w towarzystwie innych ludzi. A jednak co roku pojawiają się licznie na Mobile Trends Conference.

Dlaczego Mobile Trends przyciąga tłumy?

Konferencja powstała jako unikalna kompozycja przyciągająca dziesiątki specjalistów z obszaru mobile, IT i nowych technologii. Co wchodzi w jej skład?

  • Wgląd w najnowsze i najważniejsze trendy oraz prognozy na przyszłość, dzięki którym zyskamy przewagę nad konkurencją w dynamicznie zmieniających się branżach.
  • Wyjątkowi prelegenci dzielący się ze sceny kompilacją wniosków płynących z wieloletniej praktyki. Wspierając się ich doświadczeniem możemy ominąć pułapki, szybciej dotrzeć do celu, ulepszyć swoje usługi oraz zwiększyć zyski.
  • Charyzmatyczni liderzy inspirujący do skutecznego działania poprzez fascynujące przypadki i case studies, z jakimi zmierzyli się na swojej drodze.
  • Środowisko specjalistów z całego kraju – jeśli poszukujemy partnera biznesowego, nowych kontaktów lub osób do współpracy, wystarczy, że porozmawiamy z kimś, kto siedzi obok nas na prelekcji lub stoi przy nas podczas przerwy kawowej – istnieje duża szansa, że to właśnie osoba, której szukamy.
  • Niepowtarzalna atmosfera towarzysząca rozdaniu prestiżowych nagród Mobile Trends Awards.

Dzięki temu organizatorzy mają pewność, że podczas Mobile Trends Conference każdy znajdzie to czego szuka. Niezależnie od tego, czy jesteśmy managerami, kierownikami działu, marketingowcami, specjalistami do spraw reklamy, promocji i marketingu, developerami, grafikami, biznesmenami, właścicielami firm czy pasjonatami, którzy chcą rozwijać skrzydła i poszerzać horyzonty.

źródło: materiały od organizatora

Kto wystąpi podczas wydarzenia?

Wśród prelegentów zobaczymy m.in.: Igora Farafonowa (Uxeria.com), Michała Góreckiego (michalgorecki.pl), Antoninę Grzelak (Primesoft Polska), Artura Kurasińskiego (kurasinski.com), Maję Schaefer (Chatbotize), Bartosza Góreckiego (‘merce), Dominika Roszkowskiego (roszkowski.dev), Bartka Sibigę (DDOB), Wojciecha Szymczyka (VUE International) i Krzysztofa Wojewodzica (Escola).

Opowiedzą o tym, jak Big Tech zmienia nas w Zombie, o rzeczywistości, która wcale nie jest taka, jak nam się wydaje, o konsekwencjach związanych z różnicami w budowie mózgu, a także o przyszłości aplikacji mobilnych, sztucznej inteligencji, monetyzacji aplikacji i ich wpływie na rynek. A to dopiero początek!

Co przewidziano w programie MTC 2020?

Pierwszy dzień przyniesie ze sobą nie tylko mnóstwo merytorycznych wystąpień, ale i wielkie emocje. Między 9:00 a 17:00 prelegenci zabiorą nas w podróż po najnowszych trendach i dobrych praktykach w branży mobile podczas jedenastu fascynujących prelekcji. Po nich nastąpi przerwa na zebranie sił i przygotowanie się do rozdania nagród Mobile Trends Awards. Następnie w atmosferze dobrej zabawy uczestnicy przejdą do Networking Party, części, która zaowocowała już niejednym udanym połączeniem biznesowym.

Drugi dzień to trzynaście mocnych wystąpień, często pod znakiem case studies. Organizatorzy zachęcają do uważnego słuchania, ponieważ na koniec przygotowaliśmy QUIZ wiedzy o mobile. Oczywiście z nagrodami, dlatego warto zostać do końca!

And the Oscar goes to…

Co roku kapituła konkursowa staje przed nie lada wyzwaniem. Spośród nadesłanych propozycji aplikacji ma wybrać najlepsze. Kategorii jest wiele, zgłoszonych projektów jeszcze więcej, a świadomość, że nagrody Mobile Trends Awards nazywane są branżowymi Oscarami nie ułatwia zadania. Na szczęście nie są sami. Istotny wpływ na wyniki mają internauci, którzy będą mogli oddać swój głos na najlepsze projekty już na początku lutego. Kto w tym roku zostanie uhonorowany za innowacyjne rozwiązania? Dowiemy się już 12 marca podczas uroczystej gali.

Mobile Trends Conference odbędzie się już 12 i 13 marca w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva, która ugości uczestników ponownie. Lokalizacja w samym sercu krakowskiego Kazimierza nie tylko umożliwia sprawny dojazd z każdej części miasta, ale dodatkowo sprzyja nawiązywaniu biznesowych kontaktów.

Kto za tym wszystkim stoi?

Głównym organizatorem i pomysłodawcą, który powołał do życia Mobile Trends Conference, jest Robert Rachwał, właściciel ClickMaster Polska. Firma dostarcza przedsiębiorcom rozwiązania takie jak dedykowane strony, serwisy oraz aplikacje webowe.

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia.

źródło: materiały od organizatora

Program wydarzenia: https://2020.mobiletrends.pl/program

Więcej o nagrodach Mobile Trends Awards: https://mobiletrendsawards.pl

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail