X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Wielki powrót Brand24 na Facebooka i Instagrama

Po kilku miesiącach nieobecności, Brand24 udało się podpisać porozumienie z Facebookiem i odzyskać swoje profile.

Wielki powrót Brand24 na Facebooka i Instagramaźródło: facebook.com/michalsadowski
Po długim czasie nieoobecności na Facebooku i Instagramie, Brand24 wraca do gry. Spółka podpisała porozumienie, dzięki któremu odzyska dostęp do fanpage’a, profili osób związanych ze spółką (m.in. jej CEO), kont reklamowych oraz API.

Zniknięcie Brand24 z Facebooka i Instagrama

Przypomnijmy, że w sierpniu 2019 media społecznościowe obiegła informacja o trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się firma. Jak wyjaśnił w kilkuminutowym wideo z 2 września 2019 Michał Sadowski, Brand24 zostało wymienione w artykule na amrykańskim Business Insider wśród aplikacji, które wykorzystują dane użytkowników, zapisują w nieskończoność instagramowe Stories, które powinno być treścią efemeryczną czy wśród firm tworzących profile po geolokalizacji.

Pokazanie spółki w nienajlepszym świetle poskutkowało zbanowaniem fanapage’a oraz profilu osób z nią związanych, w tym CEO spółki. Facebook zareagował już kilka dni po publikacji i od tego czasu trwało wyjaśnianie owej blokady, która wydawała się być tymczasowa. 

Owe zniknięcie było zauważalne dla użytkowników, bowiem Sadowski zaliczany jest do influencerów branżowych. Dzielił się nie tylko swoją wiedzą na temat biznesu, ale i pasją do fotografii, które przekuwał na działania charytatywne.

Wielki powrót

Batalie z Facebookiem i wyjaśnianie tej sytuacji trwały bardzo długo. Blokada, która wydawała się być tymczasowa, trwała około siedem miesięcy. Dopiero wczoraj Michał Sadowski poinformował, że Brand24 podpisało porozumienie z Facebookiem i powraca na jego platformy. 

Proces przywracania kont może potrwać do kilku tygodni, ale już te informacje napawają optymizmem. Wielki powrót Brand24 z pewnością ucieszy wszystkich fanów i klientów narzędzia, zainteresowanych akcjami spółki (o czym może świadczyć wzrost kursu giełdowego B24) oraz fanów ujęć Michała Sadowskiego.

Welcome back, Brand24!

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail