X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowe terminy konferencji marketingowych

Większość wydarzeń marketingowych została przeniesiona lub odwołana z powodu koronawirusa. Oto lista planowanych konferencji wraz z ich nowymi terminami.

Nowe terminy konferencji marketingowychźródło: unsplash.com

Pandemia koronawirusa sprawiła, że do skutku nie doszły planowane wydarzenia. Najpewniej także te, które mają się odbyć w dalszej perspektywie także nie będą możliwe do zorganizowania. W tej sytuacji organizatorzy konferencji, często takich nad którymi pracowano przez wiele miesięcy, zdecydowali się na zmianę ich formy, terminu lub całkowite odwołanie.

Poniżej zebraliśmy aktualne doniesienia na temat nowych terminów konferencji związanych z branżą marketingową. Części wspomnianych poniżej wydarzeń patronujemy i komunikowaliśmy ich tematykę oraz prelegentów, dlatego mamy nadzieję, że informacja ta będzie dla Was przydatna.

Nowe terminy konferencji

Mobile Trends Conference

Konferencja odbywała się w dniach 12-13 marca. Zastosowano środki ostrożności, politykę „no handshake” i prowadzono transmisję online z całego przebiegu konferencji oraz gali Mobile Trends Awards.

I Love Marketing

Czterodniowa konferencja marketingowa miała się odbyć w dniach 17-20 marca, w Warszawie. Nowy termin wydarzenia to 20-23 października 2020 roku. 

Multiscreen Day

Wydarzenie miało się odbyć 19 marca, w Warszawie. W zaistniałej sytuacji zaplanowano je na 22 października 2020. 

IAB HowTo Digital PR: Nowy Wymiar Reputacji

Konferencja miała odbyć się 26 marca. Organizatorzy poinformowali o przeniesieniu jej terminu na drugą połowę czerwca. Szczegóły będą znane wkrótce.

źrodło: unsplash.com

Golden Marketing Conference

Wydarzenie zaplanowano w terminie 1-2 kwietnia. Jego nowa data to 14-15 września 2020 roku. 

IX Kongres Online Marketing

Termin Kongresu Online Marketingu to 21-22 kwietnia 2020. Decyzją organizatora konferencja obędzie się w 100% formie online. Szczegóły organizacyjne zostaną podane wkrótce.

FIRE  – Real Estate Marketing Forum

Wydarzenie dedykowane branży nieruchomości zaplanowano na 20-21 kwietnia. Jego nowy termin to  9-10 września 2020 roku.

Next Day Summit

Początkowy termin wydarzenia to 22 kwietnia. Przełożono je jednak na drugą połowę września. Dokładny termin poznamy w ciągu najbliższego tygodnia.

MarketingON

Konferencja miała odbyć się 23 kwietnia. Wydarzenie zostało odwołane. Organizatorzy deklarują zwrot kosztów zakupu biletu.

8. Targi CSR

Targi miały odbyć się 26 kwietnia w nowej lokalizacji – Centrum EXPO XXI w Warszawie. W zaistniałej sytuacji przeniesiono je na 29 października 2020 roku.

InfoShare

Pierwotnie zaplanowano wydarzenie na dni 13-14 maja. Nowy termin to 23-24 września 2020 roku. 

Możecie więc teraz zaktualizować swoje kalendarze. A jeśli pojawią się informacje o kolejnych zmianach terminów lub form wydarzeń, będziemy aktualizowali listę.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail