X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowa aplikacja CatchUp od Facebooka

Poznajcie CatchUp - nową aplikację od Facebooka, a tym samym, nowa szansa dla użytkowników w krajach, gdzie łączność jest ograniczona.

Nowa aplikacja CatchUp od Facebookaźródło: shutterstock.com

reklama


Zespół NPE od Facebooka właśnie wydał kolejną, szóstą już aplikację. Poznajcie zatem CatchUp – miejsce, gdzie możesz rozmawiać ze swoimi znajomymi za pomocą czatu.

CatchUp – miejsce rozmów

Jeżeli spodziewacie się tu specjalnych funkcji, to niestety ich tu nie znajdziecie. Aplikacja będzie bowiem polegała na dzwonieniu do swoich znajomych, bez użycia kamery. Od zwykłego wykonania połączenia będzie ją natomiast odróżniało to, że zobaczymy dostępność lub jej brak, u osoby do której chcemy zadzwonić. Dodatkowo, otrzymujemy również możliwość ustawienia automatycznej dostępności. Będzie ona aktualizowała naszą obecność w aplikacji zawsze, gdy będziemy mieć włączony Bluetooth. Aplikacja ta na pewno znajdzie swoich zwolenników w krajach, gdzie jest słabszy internet, łączność jest ograniczona, a rozmowy telefoniczne są jedynym, preferowanym środkiem komunikacji.

źródło: apps.apple.com

Rozmowy wideo

Zwłaszcza obecny czas pandemii pokazuje nam, jak ważne mogą być dla ludzi spotkania online wraz z czatem wideo. Same rozmowy głosowe przestają nam już wystarczać. Dlatego też, oprócz krajów gdzie takie połączenia wideo nie są możliwe, aplikacja CatchUp może zostać wyparta przez Messangera czy WhatsAppa. Tym bardziej, że w zasadzie nie różni się ona zbyt wiele od zwykłego dzwonienia, gdzie nie jest wymagana obecność sieci online.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail