X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

LinkedIn i szybkie tworzenie postów

LinkedIn dodał kilka opcji do wyboru, podczas szybkiego tworzenia postów. Oto, co się zmieni.

LinkedIn i szybkie tworzenie postówźródło: shutterstock.com

reklama


LinkedIn udoskonala się na naszych oczach. Na początek skupił się na osobach poszukujących pracy i szkoleniach dla nich, a teraz przyszedł czas na szybkie tworzenie postów. Oto, jak będzie wyglądała nowa funkcja.

Opcja ułatwiająca publikację

Na początku tego roku na LinkedInie pojawiła się funkcja oznaczenia publikowanego posta. Wyglądało to w następujący sposób:

źródło: socialmediatoday.com

Wtedy do wyboru były cztery opcje: Udostępnienie o poszukiwaniu pracownika, znalezienie eksperta, świętowanie z nowym członkiem teamu lub dodanie dokumentu. Teraz pojawiły się nieco inne:

źródło: socialmediatoday.com

I jak łatwo zauważyć, z pierwotnych opcji pozostało jedynie znalezienie eksperta. Obok tej pojawiły się jeszcze: świętowanie okazji, dodanie pracy, możliwość stworzenia ankiety, udostępnienie profilu i zaoferowanie pomocy. Wszystko po to, aby użytkownicy mogli od razu oznaczyć cel ogłoszenia lub informacji publikowanych na serwisie społecznościowym LinkedIn.

W jaki sposób może nam to pomóc?

Przede wszystkim w dobie wirusa COVID-19, takie oznaczenie może okazać się pomocne dla osób szukających pracy lub tych, którzy na nowo chcą zbudować swój team. Nie zmienia to jednak faktu, że LinkedIn coraz bardziej chce pomagać ludziom w znalezieniu w tej kwestii, a w rezultacie, zniwelować szkodliwość gospodarczą powstałą dzięki koronawirusowi. I to zasługuje na uznanie, ponieważ jak do tej pory największa pomoc ze strony mediów społecznościowych. Miejmy więc nadzieję, że przyniesie ona rzeczywistą pomoc dla tych, którzy znaleźli się w nowej, niechcianej rzeczywistości.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail