X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Twitter testuje wiadomości audio w prywatnych konwersacjach

Twitter początkowo wprowadził treści głosowe jedynie do tweetów. Teraz postanowił tę funkcję poszerzyć również o głosowe wiadomości prywatne.

Twitter testuje wiadomości audio w prywatnych konwersacjachźródło: shutterstock.com

reklama


Na początku tweety audio, zatem teraz przyszedł czas na prywatne wiadomości. Póki co, opcja ta jest dopiero w fazie testów, natomiast wszystko wskazuje na to, że zagości w serwisie na dobre.

Brazylijskie testy

Twitter rozpoczął już wstępne testy możliwości wysyłania wiadomości prywatnych w formie nagrania audio. Początkowo, będą one dostępne jedynie dla wybranych użytkowników w Brazylii. Ostatnio na Twitterze pojawił się również taki oto post Matta Navarry w tej sprawie.

Jednak jak się okazuje, tym razem Navarra nie był pierwszy, ponieważ już w lipcu tego roku, tę zależność zaobserwował Alessandro Paluzzi.

Jak łatwo wywnioskować, Twitter planuje wprowadzić opcję znaną, np. z Facebooka. Będzie ona polegała na tym, że dostaniemy możliwość nagrania 140 sekundowego pliku audio, a następnie wysłania go jako DM innemu użytkownikowi.

W czym ta funkcja może pomóc?

Przede wszystkim, podobnie jak tweety głosowe oraz wiadomości audio, które obecnie są dostępne, np. na Facebooku, mogą pomóc w komunikacji osobom niedowidzącym i niewidomym. W dodatku, głosowe tweety cieszą się naprawdę dużym powodzeniem i nawet gwiazdy strady zaczęły korzystać z tego rozwiązania. Natomiast na tę chwilę nie wiemy jednego – kiedy ta funkcja pojawi się w naszym kraju. Wszystko jednak wskazuje na to, że to tylko kwestia czasu.

Promuj biznes na łamach SOCIALPRESS.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portalu

Reklama


Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail