X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Messenger z nowymi efektami AR i rodzajami tła 360 na Halloween

Messenger wprowadził nowe efekty na Halloween oraz rodzaje tła 360, aby urozmaicić ten dzień użytkownikom.

Messenger z nowymi efektami AR i rodzajami tła 360 na Halloweenźródło: shutterstock.com

reklama


Już 31 października święto miłośników duchów, przebieranek i stworów spoza świata – Halloween. To właśnie dla nich Messenger przygotował szereg nowych efektów AR i rodzajów tła 360.

COVID-19 a Halloween

Nie da się ukryć, że COVID-19 pokrzyżował nam kilka planów, nie tylko tych gospodarczych czy ekonomicznych, ale również społecznych i towarzyskich. Jednym z takich wydarzeń, które łączyłoby rozrywkę i spotkanie ze znajomymi oraz przyjaciółmi jest Halloween. Dzień, początkowo mocno celebrowany w USA, jest przez wiele osób celebrowany także w Polsce. Dla tych, którzy z powodu pandemii nie będą mogli uczestniczyć halloweenowym spotkaniu, Messenger przygotował kilka nowych efektów AR.

socialmediatoday.com

Obok nich, pojawiły się również tła 360.

źródło: socialmediatoday.com

Można z nich skorzystać podczas rozmowy wideo przez komunikator, bez konieczności przygotowania upiornego makijażu czy szykowania stroju. Ale to nie koniec nowych możliwości, jakie swoim użytkownikom z okazji Halloween przygotował Messenger.

Obok efektów AR i rodzajów tła, pojawią się również nowe naklejki. Z tych z kolei, będziemy mogli skorzystać podczas konwersacji tekstowej.

źródło: socialmediatoday.com

Na odległość, ale razem

Jeżeli sytuacja do końca października nie ulegnie zmianie, wiele spotkań z okazji Halloween się nie odbędzie. A nawet, jeśli tak owe dojdą do skutku, wśród naszych znajomych znajdą się takie osoby, które nie będą w stanie uczestniczyć z nami w zabawie, z różnych przyczyn. Dlatego też takie rozwiązanie, chociaż może wydawać się mało znaczące, rzeczywiście może ułatwić świętowanie i nie wykluczać osób, z którymi kontakt będzie możliwy jedynie na odległość.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail