X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Messenger z nowymi efektami AR i rodzajami tła 360 na Halloween

Messenger wprowadził nowe efekty na Halloween oraz rodzaje tła 360, aby urozmaicić ten dzień użytkownikom.

Messenger z nowymi efektami AR i rodzajami tła 360 na Halloweenźródło: shutterstock.com

reklama


Już 31 października święto miłośników duchów, przebieranek i stworów spoza świata – Halloween. To właśnie dla nich Messenger przygotował szereg nowych efektów AR i rodzajów tła 360.

COVID-19 a Halloween

Nie da się ukryć, że COVID-19 pokrzyżował nam kilka planów, nie tylko tych gospodarczych czy ekonomicznych, ale również społecznych i towarzyskich. Jednym z takich wydarzeń, które łączyłoby rozrywkę i spotkanie ze znajomymi oraz przyjaciółmi jest Halloween. Dzień, początkowo mocno celebrowany w USA, jest przez wiele osób celebrowany także w Polsce. Dla tych, którzy z powodu pandemii nie będą mogli uczestniczyć halloweenowym spotkaniu, Messenger przygotował kilka nowych efektów AR.

socialmediatoday.com

Obok nich, pojawiły się również tła 360.

źródło: socialmediatoday.com

Można z nich skorzystać podczas rozmowy wideo przez komunikator, bez konieczności przygotowania upiornego makijażu czy szykowania stroju. Ale to nie koniec nowych możliwości, jakie swoim użytkownikom z okazji Halloween przygotował Messenger.

Obok efektów AR i rodzajów tła, pojawią się również nowe naklejki. Z tych z kolei, będziemy mogli skorzystać podczas konwersacji tekstowej.

źródło: socialmediatoday.com

Na odległość, ale razem

Jeżeli sytuacja do końca października nie ulegnie zmianie, wiele spotkań z okazji Halloween się nie odbędzie. A nawet, jeśli tak owe dojdą do skutku, wśród naszych znajomych znajdą się takie osoby, które nie będą w stanie uczestniczyć z nami w zabawie, z różnych przyczyn. Dlatego też takie rozwiązanie, chociaż może wydawać się mało znaczące, rzeczywiście może ułatwić świętowanie i nie wykluczać osób, z którymi kontakt będzie możliwy jedynie na odległość.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail