X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Jak w prosty sposób znaleźć mieszkanie przez internet?

Co zrobić, by szybko i sprawnie znaleźć mieszkanie idealne? W tym artykule sprawdzisz, jak może pomóc Ci w tym portal GetHome.pl.

Jak w prosty sposób znaleźć mieszkanie przez internet?źródło: shutterstock.com

Artykuł Partnera

Coraz więcej Polaków robi zakupy w sieci. Online już nie tylko finalizujemy transakcję zakupu artykułów spożywczych, biurowych czy przemysłowych, ale również nieruchomości. Zwłaszcza w czasach post-pandemicznych. Poszukiwanie mieszkania przez internet to duże ułatwienie i oszczędność czasu. Nie wychodząc z domu, wprost z wygodnej kanapy można dokonać selekcji ofert, obejrzeć inwestycję, skontaktować się z przedstawicielem biura sprzedaży lub agentem nieruchomości oraz zgromadzić niezbędną dokumentację.

Jesteś zainteresowany transakcją zakupu mieszkania? Szukasz nieruchomości marzeń, jednak przeglądane oferty nie spełniają Twoich oczekiwań? Dzień rozpoczynasz od sprawdzenia inwestycji opublikowanych na branżowych portalach, niestety z marnym skutkiem?

Kupno mieszkania to proces, który może trwać nawet kilkanaście miesięcy. W końcu w grę wchodzą niemałe kwoty – transakcja musi być przemyślana i poprzedzona szeregiem przygotowań. A gdyby ten czas znacznie skrócić? Dołącz do grona użytkowników GetHome.pl, którzy za pośrednictwem portalu znaleźli wymarzone M i przekonaj się, że to możliwe.

Rewolucja w branży nieruchomości

Zastanawiasz się, dlaczego poszukiwania mieszkania zajmują tyle czasu? Jednym z powodów, przez które cały proces znacznie się wydłuża, są powtarzające oferty publikowane na branżowych serwisach i portalach nieruchomościowych. Pewnie niejeden raz, podczas przeglądania ogłoszeń z rynku wtórnego, natrafiłeś na tę samą nieruchomość znajdującą się w kilku ofertach, a każda z nich była wystawiona przez innego pośrednika. Takie sytuacje zdarzają się bardzo często. Ponad 74% ogłoszeń w sieci stanowią duplikaty, a odnalezienie w ich gąszczu tej jedynej, unikalnej i niepowtarzalnej to prawdziwe wyzwanie.

Podobny problem generują oferty sponsorowane, reklamy oraz podbicia, z którymi zapewne spotkałeś się na popularnych portalach. Sztucznie promowane ogłoszenia, niespełniające kryteriów użytkowników, wyświetlają się na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania – to częsta praktyka. Podbijane oferty i wyróżnienia utrudniają dotarcie do ogłoszeń odpowiadających realnym potrzebom.

Na takie utrudnienia zwrócili uwagę założyciele GetHome.pl – innowacyjnego portalu z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, na którym nie znajdziesz duplikatów, reklam, sztucznych podbić czy wyróżnień. W celu zapewnienia jak najwyższej jakości usług, opracowali system, który rozpoznaje duplikujące się oferty, uniemożliwiając publikację tych samych ogłoszeń.

To nowa jakość w branży i zdecydowany wyróżnik, na którym już od ponad 2 lat portal buduje przewagę nad konkurencją. Jednak nie jedyny. Dlaczego jeszcze warto korzystać z portalu podczas poszukiwań własnego M?

Współpraca z najlepszymi

GetHome.pl rośnie błyskawicznie – w samym tylko pierwszym kwartale tego roku portal odwiedziło ponad 500 tys. osób poszukujących nieruchomości – o 80% więcej w porównaniu do poprzedniego kwartału. Na tak duże zainteresowanie ma wpływ wysoka jakość ogłoszeń. Portal współpracuje ze sprawdzonymi partnerami biznesowymi, a w procesie ich weryfikacji brane są pod uwagę takie kryteria, jak opinie klientów zamieszczone w mediach społecznościowych czy wyszukiwarce Google. Co więcej, każde ogłoszenie jest dokładnie sprawdzane zarówno pod względem opisów inwestycji, jak i jakości wykonanych zdjęć.

Przykładowo, szukając ogłoszeń z kategorii mieszkania na sprzedaż Warszawa na portalu GetHome.pl, zyskujesz pewność, że publikowane oferty dotyczą inwestycji znajdujących się w realnych lokalizacjach. Wszystkie ogłoszenia są zgodne ze stanem faktycznym i zawierają dane kontaktowe pośredników, wystawiających oferty. Dzięki temu bez problemu skontaktujesz się z wystawcą i jeszcze szybciej znajdziesz mieszkanie swoich marzeń.

Dodatkowo, dzięki graficznej prezentacji w postaci mapy, przejrzysz ogłoszenia znajdujące się w pobliżu preferowanej lokacji i sam ocenisz, czy dana oferta spełnia Twoje kryteria.

Nowoczesna forma komunikacji

Na uwagę zasługuje również oryginalna forma komunikacji. Na firmowych profilach w social mediach znajdziesz szereg przydatnych informacji, opracowanych w formie zabawnych komiksów. Autorska współpraca z Miriolą Dzik i Kamilą Szczęśniak – znanymi pod pseudonimami @KuraRysuje i @NieładnieRysuje – procentuje, zyskując coraz większe grono zwolenników.

źródło: instagram.com/portal_gethome

źródło: instagram.com/portal_gethome

Artykuł przygotowany przez GetHome.pl

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail