X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

TikTok Jump – nowa funkcja w aplikacji

TikTok zaprezentował nową funkcję. W jaki sposób działa TikTok Jumps i jakie daje możliwości twórcom?

TikTok Jump – nowa funkcja w aplikacjiźródło: unsplash.com

reklama


TikTok uruchomił nową funkcję dla twórców, która ma im pomóc w łatwiejszym dzieleniu się angażującymi i wartościowymi treściami – TikTok Jump.

Czy jest TikTok Jump?

Tak zwane “Jumps” to mini-programy i usługi, do których twórcy mogą linkować w swoich filmach. Użytkownicy z całego świata po kliknięciu w linki, będą mieć możliwość wypróbowania przepisów kulinarnych, wzięcia udziału w quizach, odkrycia przydatnych narzędzi do nauki i wiele więcej. A to wszystko bez konieczności opuszczania aplikacji TikTok.

Nowa funkcja pozwoli tworzyć bardziej dynamiczne i praktyczne doświadczenia dla społeczności TikToka.

widok TikTok Jump

źródło: tiktok.com/jump

“Jumps” w praktyce

TikTok stał się miejscem zarówno rozrywki, jak i zdobywania wiedzy. Dzięki TikTok Jump, firma wspiera użytkowników na finiszu ich podróży po TikToku i zbieraniu doświadczeń. Ułatwia to podejmowanie działań oraz głębszą interakcję zarówno na platformie, w ramach społeczności TikToka, jak i poza nią. Szeroka grupa twórców już teraz ma możliwość korzystania z funkcji Jump w swoich filmach. Dostępność funkcji będzie rozszerzana.

TikTok Jump linki

źródło: tiktok.com/jump

Jako kolejny krok w rozwoju TikTok Jump, platforma udostępniła program nowym dostawcom, którzy mogą zaoferować ekscytujące doświadczenia dla społeczności TikToka. Dzięki kompatybilności z HTML5 i minimalnej integracji technicznej, Jumps są łatwe do wykonania i wdrożenia. Możliwości wykorzystania TikTok Jump są niemal nieograniczone, a TikTok liczy na nawiązanie współpracy z partnerami zewnętrznymi, aby wspólnie móc dostarczać jeszcze ciekawszych, jakościowych i zabawnych treści, których oczekują użytkownicy platformy.

Źródło: informacja prasowa

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail