X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Wystartował międzynarodowy projekt edukacyjny dla agencji od WhitePress®

Jesteś właścicielem lub pracownikiem agencji, a może planujesz założyć własny biznes? Ruszył projekt contentowy WhitePress® dla agencji.

Wystartował międzynarodowy projekt edukacyjny dla agencji od WhitePress®źródło: materiały od Organizatora

reklama


Platforma WhitePress® rozpoczęła nowy projekt edukacyjny. W ramach niego przygotowano darmowe szablony dokumentów i umów, raporty i artykuły z 6 kluczowych obszarów prowadzenia biznesu, a także porady ekspertów z czołowych agencji. Dołącz jako ekspert i weź udział w badaniach rynku agencyjnego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Rynek agencyjny od kuchni – artykuły, raporty, materiały do pobrania

Projekt WhitePress® dla agencji ma charakter międzynarodowy i jest skierowany zarówno do podmiotów od dawna działających na rynku, jak i dopiero startujących. Jak mówią o nim twórcy, ma na celu poruszenie tematów, o których rzadko można przeczytać w sieci, takich jak niuanse prawne, źródła finansowania, dochody i marże oraz wynagrodzenia pracowników. 

W planie jest ponad 30 obszernych artykułów podzielonych na sześć sekcji:

  • zakładamy agencję – porady na start,
  • agencje w Polsce i Europie w liczbach,
  • szablony dokumentów dla agencji,
  • wycena działań agencyjnych,
  • marketing i sprzedaż w agencji – ucz się od najlepszych,
  • jak budować zespół i kiedy stosować outsourcing?

Co wyróżnia artykuły publikowane w ramach projektu? Komentarze praktyków – właścicieli agencji marketingowych, SEO, narzędzi marketingowych, a także przedstawicieli mediów branżowych, prawników i ekspertów w dziedzinie finansów. Wśród ekspertów znaleźli się m.in. Artur Jabłoński, Anna Ledwoń-Blacha, Krzysztof Marzec, Szymon Lisowski i Paulina Mazur. 

Międzynarodowe raporty i dobre praktyki

To jeszcze nie wszystko. Na stronie projektu będzie można pobrać także bezpłatne materiały – opracowane przez prawników szablony umów i innych dokumentów (NDA, umowy z klientami czy freelancerami), checklisty oraz bonusy od partnerów. 

Wisienka na torcie to raport dotyczący polskiego rynku agencyjnego, zestawiony z wynikami badań z innych krajów europejskich. 

Weź udział w badaniu ankietowym i zrób coś dobrego

Chcesz otrzymać raport? Bądź częścią badania, odpowiedz na pytania i wesprzyj fundację Sarigato. Każda uzupełniona ankieta to 3 zł na projekt Hakersi, wspierający dzieci i młodzież z trudnych środowisk przez naukę nowych technologii i rozwój kompetencji cyfrowych.

Weź udział w badaniu i wypełnij ankietę

wypełnienie ankiety WhitePress dla agencji

źródło: materiały prasowe

Dołącz do projektu

Na stronie projektu dostępne są już pierwsze treści poparte badaniami i przygotowane we współpracy z ekspertami branżowymi. Materiały będą dodawane sukcesywnie przez 6 miesięcy, a zwieńczeniem projektu będzie obszerny e-book. 

Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami i case studies? Skontaktuj się z WhitePress® i dołącz jako ekspert do projektu. 

SOCIALPRESS jest patronem medialnym projektu. 

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail