X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Wystartował międzynarodowy projekt edukacyjny dla agencji od WhitePress®

Jesteś właścicielem lub pracownikiem agencji, a może planujesz założyć własny biznes? Ruszył projekt contentowy WhitePress® dla agencji.

Wystartował międzynarodowy projekt edukacyjny dla agencji od WhitePress®źródło: materiały od Organizatora

reklama


Platforma WhitePress® rozpoczęła nowy projekt edukacyjny. W ramach niego przygotowano darmowe szablony dokumentów i umów, raporty i artykuły z 6 kluczowych obszarów prowadzenia biznesu, a także porady ekspertów z czołowych agencji. Dołącz jako ekspert i weź udział w badaniach rynku agencyjnego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Rynek agencyjny od kuchni – artykuły, raporty, materiały do pobrania

Projekt WhitePress® dla agencji ma charakter międzynarodowy i jest skierowany zarówno do podmiotów od dawna działających na rynku, jak i dopiero startujących. Jak mówią o nim twórcy, ma na celu poruszenie tematów, o których rzadko można przeczytać w sieci, takich jak niuanse prawne, źródła finansowania, dochody i marże oraz wynagrodzenia pracowników. 

W planie jest ponad 30 obszernych artykułów podzielonych na sześć sekcji:

  • zakładamy agencję – porady na start,
  • agencje w Polsce i Europie w liczbach,
  • szablony dokumentów dla agencji,
  • wycena działań agencyjnych,
  • marketing i sprzedaż w agencji – ucz się od najlepszych,
  • jak budować zespół i kiedy stosować outsourcing?

Co wyróżnia artykuły publikowane w ramach projektu? Komentarze praktyków – właścicieli agencji marketingowych, SEO, narzędzi marketingowych, a także przedstawicieli mediów branżowych, prawników i ekspertów w dziedzinie finansów. Wśród ekspertów znaleźli się m.in. Artur Jabłoński, Anna Ledwoń-Blacha, Krzysztof Marzec, Szymon Lisowski i Paulina Mazur. 

Międzynarodowe raporty i dobre praktyki

To jeszcze nie wszystko. Na stronie projektu będzie można pobrać także bezpłatne materiały – opracowane przez prawników szablony umów i innych dokumentów (NDA, umowy z klientami czy freelancerami), checklisty oraz bonusy od partnerów. 

Wisienka na torcie to raport dotyczący polskiego rynku agencyjnego, zestawiony z wynikami badań z innych krajów europejskich. 

Weź udział w badaniu ankietowym i zrób coś dobrego

Chcesz otrzymać raport? Bądź częścią badania, odpowiedz na pytania i wesprzyj fundację Sarigato. Każda uzupełniona ankieta to 3 zł na projekt Hakersi, wspierający dzieci i młodzież z trudnych środowisk przez naukę nowych technologii i rozwój kompetencji cyfrowych.

Weź udział w badaniu i wypełnij ankietę

wypełnienie ankiety WhitePress dla agencji

źródło: materiały prasowe

Dołącz do projektu

Na stronie projektu dostępne są już pierwsze treści poparte badaniami i przygotowane we współpracy z ekspertami branżowymi. Materiały będą dodawane sukcesywnie przez 6 miesięcy, a zwieńczeniem projektu będzie obszerny e-book. 

Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami i case studies? Skontaktuj się z WhitePress® i dołącz jako ekspert do projektu. 

SOCIALPRESS jest patronem medialnym projektu. 

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail