X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowe funkcje w Randkach na Facebooku

Facebook wprowadza trzy nowe funkcje w Randkach. Dzięki nim użytkownicy będą mogli jeszcze łatwiej nawiązywać nowe znajomości.

Nowe funkcje w Randkach na Facebookuźródło: unsplash.com

reklama


Randki na Facebooku wystartowały oficjalnie w Europie pod koniec października. Od tego czasu użytkownicy chętnie wykorzystywali dedykowaną przestrzeń w serwisie, która umożliwia stworzenie swojego profilu randkowego. Dla korzystających z niej Facebook przygotował trzy nowości, które usprawnią nawiązywanie nowych znajomości.

Popularność Randek na Facebooku

Randki na Facebooku zyskują na popularności ­– tylko w ostatnim roku wykorzystanie funkcji wirtualnych randek (wideorozmów w ramach aplikacji) wzrosło o ponad 50%.  Wyszukiwanie par według wspólnych zainteresowań spotkało się z uznaniem użytkowników i ponad 1 na 4 randkowiczów dodaje do profilu swoje hobby. Najpopularniejsze z nich to słuchanie muzyki, oglądanie filmów, podróżowanie, czytanie i granie w gry wideo.

Wzrosła również liczba wysyłanych dziennie wiadomości – o ponad 55% od sierpnia 2020. Jaki jest najlepszy dzień tygodnia na randkowanie? Okazuje się, że użytkownicy najchętniej piszą ze swoimi parami w niedziele o 19.00.

Nowości w Randkach

Teraz Facebook uzupełnia usługę o trzy nowe funkcje, które usprawnią wyszukiwanie par i komunikowanie się między użytkownikami.

Pośród nowych funkcji znajdą się:

  • Możliwość wybrania do dwóch kolejnych lokalizacji w obrębie kraju, w którym znajduje się użytkownik. Ułatwi to wyszukiwanie par osobom, które pracują zdalnie z innych miast lub często się przemieszczają.
  • Szczęśliwy traf – opcja umożliwiająca wybranie kandydatów, którzy mimo, że niekoniecznie wpasowują się w standardowe preferencje wybrane przez użytkownika, mogą być dla nich interesujący.
  • Randki Audio, czyli możliwość randek głosowych – sparowani użytkownicy będą mogli połączyć się poprzez czat audio bez konieczności uruchamiania opcji wideo.

Dostępność nowych funkcji

Nowe funkcje dostępne będą w 52 krajach, w tym także w Polsce. Randkujący za pomocą Facebooka mogą ich więc wypatrywać w serwisie/aplikacji.

Źródło: informacja prasowa Facebooka

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail