X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

InternetBeta powraca offline! 13. edycja konferencji już w dniach 15-17 września

InternetBeta powraca do Kielnarowej! Multidyscyplinarna, trzy dniowa konferencja już w dniach 15-17 września. Jakie tematy i jacy prelegenci pojawią się na scenie Bety w tym roku?

InternetBeta powraca offline! 13. edycja konferencji już w dniach 15-17 wrześniafot. Piotr Kordyś/ źródło: facebook.com/InternetBeta

reklama


Pandemiczna rzeczywistość sprawiła, że w ubiegłym roku fani konferencji InternetBeta uczestniczyli w wydarzeniu wyłącznie online. Tym razem, wszyscy głodni wiedzy i stęsknieni za podkarpackim klimatem, będą mogli spotkać się w dniach 15-17 września na żywo!

O konferencji

InternetBeta to konferencja inna niż wszystkie – nie odbywa się w centrum dużego miasta, a w malowniczej Kielnarowej koło Rzeszowa. Od 2009 roku organizatorzy zapraszają do nowoczesnego kampusu Wyższej Szkoły Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie. Okoliczności przyrody sprzyjają skupieniu się na tym, co tu i teraz, czyli ciekawych prelekcjach, spotkaniach z innymi uczestnikami i prelegentami, networkingu oraz branżowej integracji. Wśród słuchaczy tej multidyscyplinarnej konferencji i #ludziBety znajdziemy bowiem przedstawicieli wielu branż, m.in. internetowej, marketingowej, NGOs, start-upów czy nowych technologii.

W ubiegłym roku, ze względu na pandemię, wydarzenie nie mogło odbyć się w takiej formie jak dotychczas. Dwudniowa konferencja, na którą zarejestrowało się ponad 700 osób, została przeprowadzona za pomocą Meeting Application. Po tej rocznej przerwie InternetBeta powraca do swojej pierwotnej formuły, a miłośnicy konferencji znów mogą spotkać się na żywo, na Podkarpaciu!

scena konferencji InternetBeta

źródło: materiały prasowe

Kto wystąpi podczas wydarzenia?

Jak co roku, program wydarzenia został tak skonstruowany, aby każdy mógł znaleźć w nim coś dla siebie. Wśród tytułów prezentacji zaplanowanych na trzy dni wydarzenia znajdziemy zagadnienia dotyczące sztucznej inteligencji, automatyzacji, Venture Capital, SEO, wideo, reklam, audytów i badań marketingowych, influencer marketingu czy e-commerce, jak i kryzysu klimatycznego, prywatności, fake newsów, komunikacji, empatii oraz zrównoważonego rozwoju.

Pierwszym prelegentem 13. edycji, którego zobaczymy się na scenie Bety już po raz kolejny, będzie Kamil Kozieł z tematem niespodzianką. Przez wszystkie dni konferencji na scenie pojawi się ponad 80 prelegentek i prelegentów, m.in. Kamil Kozieł, Andrzej Ogonowski, Anna Ledwoń-Blacha, Grzegorz Miłkowski, Michał Korba, Paweł Sala, Olga Golonka, Tomasz Orzechowski, Karol Dziedzic, Dagmara Pakulska, Katarzyna Malinowska, Anna Karcz-Czajkowska, Jonasz Wiercioch, Krzysztof Marzec, dr hab. Monika Kaczmarek-Śliwińska, Adrian Gamoń, Mikołaj Winkiel, Kamil Bolek, Karol Filek, Marcelina Lipska, Natalia Chrobak, Tomasz Jakub Sysło, Paula Dulnik, Artur Pajkert czy Filip Werstler. A to zaledwie część osób, które podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas nadchodzącej konferencji!

– Tegoroczna InternetBeta to już trzynasta edycja. Tradycja zobowiązuje nas do zachowania wysokiej jakości zarówno na salach prelekcyjnych, jak i w trakcie networkingu. Dlatego będzie się działo! – zapowiada organizator InternetBeta, Łukasz Bis. – Będzie specjalna strefa chilloutu, gra terenowa i oczywiście wspaniała kawa. Na salach prelekcyjnych zobaczymy największych mówców i mówczynie polskiego Internetu – nie sposób tu wszystkich wymienić! Beta to miejsce zderzania opinii, dlatego będziemy dyskutować o zrównoważonym rozwoju oraz o transformacji cyfrowej. A wieczorami będziemy się integrować!

Pełny plan wydarzenia jest dostępny na stronie konferencji: https://www.internetbeta.pl/program

konferencja InternetBeta

źródło: materiały prasowe

Partnerzy wydarzenia

Organizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Partnerami strategicznymi są Samorząd Województwa Podkarpackiego oraz GetResponse.

Partnerami technologicznymi są Blue Cherry Studio, Meeting Application, mobitouch oraz PayU. Partnerami wydarzenia są Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Urząd Miasta Rzeszów, Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego, Codecool, a także B-MIND, Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Brand24, Coffeedesk, ContentHouse, DIMAQ, FEB, filmcloud, Grupa iCEA, IAB Polska, Nieagencja, Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny AEROPOLIS, PreFactum, Ringer Axel Springer, Sagitum, SMSAPI, Space Wizard, Tefal i The Big Thing.

Więcej informacji na temat konferencji oraz możliwość kupienia biletów na stronie https://www.internetbeta.pl/

SOCIALPRESS jest stałym patronem medialnym InternetBeta od 2010 roku.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail