X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Stories na LinkedIn dostępne tylko do końca września

Jeszcze tylko do 30 września możliwe jest korzystanie ze Stories na LinkedIn. Funkcja w obecnej formie wkrótce zniknie z serwisu.

Stories na LinkedIn dostępne tylko do końca wrześniaźródło: shutterstock.com

reklama


W ostatnim dniu sierpnia LinkedIn podzielił się z użytkownikami ważnym ogłoszeniem. Portal rezygnuje z funkcji Stories. Można z niej skorzystać jeszcze tylko do końca września.

Koniec Stories

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku na LinkedIn pojawiła się funkcja Stories, doskonale znana wszystkim użytkownikom social media. Publikacja treści możliwa jest z poziomu aplikacji mobilnej. Jak czytamy w komunikacie serwisu, Stories wprowadzono jako sposób udostępniania szybkich aktualizacji w formie wideo. Dzięki temu twórcy LinkedIn mogli się wiele nauczyć i wykorzystać zdobyte informacje dla przeprojektowania środowiska wideo na portalu. A Stories w obecnej formie będzie dostępne tylko do 30 września.

Rozwój wideo na LinkedIn

Wygląda jednak na to, że format wideo nie zniknie z platformy – LinkedIn poinformował, że pracuje nad nowym rozwiązaniem. Jak możemy wnioskować, pojawi się ono po wyłączeniu funkcji Stories.

Z oficjalnego komunikatu Liz Li, Senior Director of Product w LinkedIn, wynika, że użytkownicy chcieliby, aby udostępniane przez nich materiały nie znikały, a pozwalały na zaprezentowanie swojej osobowości i doświadczenia. Sprawdzono również, że potrzebują oni bardziej kreatywnych narzędzi do tworzenia interesujących filmów.

LinkedIn zachęca więc do dzielenia się swoimi opiniami pod komunikatem i zapewnia, że nad będzie pracował nad rozwiązaniami, które zapewnią jeszcze lepsze wrażenia. Pozostaje nam więc czekać na to, co nowego pojawi się na LinkedIn zamiast znikających relacji.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail