X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

TikTok z miliardem użytkowników na świecie

TikTok cieszy się ogromną popularnością. Już miliard ludzi każdego miesiąca ogląda i dzieli się swoją kreatywnością w aplikacji wideo.

TikTok z miliardem użytkowników na świecieźródło: shutterstock.com

TikTok poinformował dziś, że posiada już ponad 1 miliard użytkowników. Ludzie na całym świecie korzystają z aplikacji, aby się bawić, uczyć, śmiać oraz odkrywać. Jest miejscem gromadzącym zróżnicowaną społeczność – zarówno twórców, jak i firmy.

Inspiracje i autentyczność

Jak wskazują przedstawiciele platformy, misją TikToka jest inspirowanie i sprawianie radości. Stał się on uwielbianą częścią codziennego życia ludzi na całym świecie, głównie dzięki kreatywności i autentyczności twórców. Globalna społeczność TikToka jest niezwykła – bardzo kreatywna i autentyczna, dlatego dociera już do miliarda ludzi na całym świecie. Od muzyki, jedzenia, urody i mody po sztukę, sprawy społeczne i wszystko inne – kultura naprawdę zaczyna się na TikToku.

@tiktok✨ 1 billion✨ people on TikTok! Thank you to our global community 🎉♬ original sound – TikTok

Twórcy oraz marki na TikToku

Już miliard ludzi każdego miesiąca ogląda i dzieli się swoją kreatywnością na platformie. Można znaleźć tam artystów, którzy wydają albumy bijące rekordy list przebojów, marki, które pomagają odkrywać i łączyć się z produktami oraz społeczności, które podnoszą na duchu.

Przypomnijmy, że kilka dni temu pisaliśmy o tym, że TikTok testuje możliwość przypinania klipów na górze profilu użytkownika. Pozwoliłoby to wyróżnić wybrane treści. We wrześniu wystartowała także kampania marketingowa, która ma udowodnić, że platforma jest TikTok to efektywna platforma mediowa, umożliwiająca skuteczne nawiązywanie relacji z potencjalnymi klientami. W aplikacji znajdzie się więc przestrzeń zarówno dla indywidualnych użytkowników poszukujących rozrywkowych treści i inspiracji, jak i marek, które chcą dotrzeć do nowych odbiorców.

Źródło: na podstawie informacji prasowej

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail