X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Pierwsza w Polsce premiera teledysku w metaverse

12 stycznia odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Po raz pierwszy teledysk będzie miał premierę w metaverse.

Pierwsza w Polsce premiera teledysku w metaverseźródło: shutterstock.com

reklama


Pierwszy teledysk w Polsce będzie miał swoją premierę na platformie metaversowej Spatial.io. Artystka Pola Rise zaprasza na wyjątkowe doświadczenie nie z tego świata już 12 stycznia 2023.

Event w metaverse

POLA RISE EXPERIENCE to event, którego na polskiej scenie muzycznej jeszcze nie było. Podczas wydarzenia po raz pierwszy zostanie zaprezentowany najnowszy klip do utworu Wytrzymam.

Oprócz samej premiery uczestnicy będą mogli zobaczyć wystawę niepublikowanych dotąd zdjęć, obejrzeć materiały wideo z backstage’u, zapoznać się z wypowiedziami twórców, posłuchać i zobaczyć materiały z dwóch opublikowanych wcześniej singli artystki.

Pola zaprezentuje również pierwszą autorską kolekcję 12 NFT, która umożliwi fanom takie atrakcje jak priorytetowe wejście na wszystkie wydarzenia promocyjne związane z promocją nowej płyty, odsłuch piosenki w wersji Demo, możliwość wejścia na próbę zespołu i spotkanie z artystką, specjalny upominek/niespodzianka od Poli Rise (Gift Pack) czy Backstage Pass na wybrany koncert.

Wielowymiarowe doświadczenia

W wirtualnym świecie goście będą mogli ze sobą rozmawiać i wspólnie przeżywać wielowymiarowe doświadczenie, zarówno na platformie WWW, jak i w aplikacji mobilnej czy systemach VR. Animacje i materiały promocyjne do wydarzenia zostały wygenerowane przez sztuczną inteligencję, co jest dodatkowym smaczkiem tego wirtualnego przedsięwzięcia.

Wydarzenie, mimo że będzie odbywać się w cyfrowym świecie, będzie miało zamknięty charakter. Będą mogły wziąć w nim udział tylko zaproszone osoby — fani artystki, dziennikarze, zaprzyjaźnieni artyści i managerowie. Zaproszenie będzie można zdobyć po zapisaniu się na specjalną listę.

Rejestracja na wydarzenie: www.polarisemusic.com

Termin: 12.01.2022, godz. 19.30

O Poli Rise

Pola Rise dała się poznać jako artystka wielowymiarowa, z własnym, rozpoznawalnym brzmieniem i charakterem. Po świetnie przyjętym debiucie ANYWHERE BUT HERE i nagrodzonym trzema złotymi singlami albumie TO THE

BONE w duecie z australijskim artystą Andym Wardem, przyszedł czas na debiut w języku polskim. To bez wątpienia jeden z kluczowych momentów w karierze artystki. Po singlach CHYBA oraz BEZ TCHU, które ukazały się w drugiej połowie 2022 roku, przyszła kolej na poruszające WYTRZYMAM.

Utwór WYTRZYMAM powstał we współpracy z Marcinem Borsem, producentem oraz Rafałem Olewnickim, kompozytorem i perkusistą zespołu Poli. Klip według pomysłu Poli wyreżyserował Michał Radziej Radziejewski, zdjęcia Arek Powalka.

źródło: informacja prasowa

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail