X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowy serwis ogłoszeniowy od Gadu-Gadu – czy ma szansę przebić konkurencję?

Gadu-Gadu, dawniej niekwestionowany lider wśród polskich komunikatorów, powraca z ciekawym projektem. Firma Fintecom, obecny właściciel GG, prezentuje nowy serwis ogłoszeniowy.

Nowy serwis ogłoszeniowy od Gadu-Gadu – czy ma szansę przebić konkurencję?źródło: biuroprasowe.gg.pl

reklama


Komunikator, który kiedyś zdobywał serca użytkowników na polskim rynku, stracił większą część swojej społeczności w obliczu dynamicznego rozwoju mediów społecznościowych i konkurencji, m.in. ze strony Messengera. W 2015 roku firma została przejęta przez cypryjski fundusz Xevin, a trzy lata później powróciła pod polskie skrzydła Fintecom.

Nowe oblicze GG

Teraz GG ma okazję ponownie zaskoczyć – nowy serwis umożliwia użytkownikom publikowanie i przeglądanie ogłoszeń, podzielonych na kilkanaście popularnych kategorii. Na platformie można zamieścić ogłoszenia o sprzedaży m.in. książek, artykułów sportowych, zabawek dla dzieci, a także dotyczące samochodów, mieszkań czy oferowania usług.

Treści wpisów są dostępne publicznie, co oznacza, że link do ogłoszenia w GG może być udostępniany w dowolnym miejscu. Jednak, aby publikować ogłoszenia, konieczne jest zalogowanie się do serwisu za pomocą numeru GG z aktywnym statusem Premium. Wersja ta pozwala na nieograniczoną liczbę ogłoszeń w ramach abonamentu, co jest wyróżnikiem serwisu.

GG ogłoszenia

źródło: ogloszenia.gg.pl

Jak czytamy w komunikacie prasowym:

„Aby móc publikować ogłoszenia, należy zalogować się do serwisu swoim numerem GG posiadającym aktywny status Użytkownika GG Premium (9,90 zł miesięcznie). To płatna wersja komunikatora, wspierająca utrzymanie i rozwój polskiej aplikacji. Użytkownik GG Premium może publikować w ramach abonamentu nieograniczoną liczbę ogłoszeń, zyskując także: brak reklam i dłuższe okresy przechowywania plików i zdjęć w komunikatorze GG, brak limitów na wiadomości do nieznajomych i dostęp do pomocnego chata AI AmiGGo”.

źródło: ogloszenia.gg.pl/ogloszenia

Kultowe Gadu Gadu wraca do gry?

Fintecom planuje również przekształcenie Gadu-Gadu w aplikację społecznościową. Ma ona oferować szereg usług w jednym miejscu, w tym narzędzie do szybkich płatności.

Trwają także testy wirtualnego portfela GGwallet oraz GGapp, komunikatora przeznaczonego do pracy zespołowej.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail