X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowy gracz na rynku – NotCoin startuje na Binance Launchpool

NotCoin, kryptowaluta zrodzona z gry na Telegramie, właśnie zadebiutowała na Binance Launchpool, a użytkownicy platformy otrzymali pierwszą szansę na nabycie NOT. Tokeny można zdobywać m.in. poprzez granie w gry.

Nowy gracz na rynku – NotCoin startuje na Binance Launchpoolźródło: twitter.com/thenotcoin

reklama


Dzisiaj o godzinie 14:00 w Binance Launchpool nastąpiło uwolnienie nowej kryptowaluty – NotCoin (NOT). W jaki sposób powstała i jak można ją nabyć?

NotCoin – nowa społecznościowa kryptowaluta

Choć jego debiut na rynku przypada na dziś, w świadomości osób związanych z kryptowalutami NotCoin istnieje już od pewnego czasu. Wszystko za sprawą jednej z gier dostępnych w ramach serwisu Telegram. Gra ta, typu „Tap-To-Earn”, pozwalała przy pomocy klikania w obrazy zdobywać specjalne punkty niezbędne do pięcia się w rankingach. Na tej podstawie, zespół odpowiedzialny za NotCoina postanowił uruchomić w blockchainie token NOT pozwalający na zdobywanie nagród poprzez uczestnictwo w różnorakich społecznościowych wyzwaniach.

NotCoina zdobyć można na kilka różnych sposobów, m.in.:

  • poprzez odkrywanie nowych produktów Web3,
  • grając w dedykowane gry, gdzie tokeny stanowią nagrodę,
  • poprzez oferowanie w ramach Web3 swoich produktów zrzeszonej wokół serwisu społeczności.

Takie podejście do kryptowaluty sprawiło, że jedna z największych giełd – Binance – postanowiła wprowadzić NotCoina na swoją platformę Launchpool.

NotCoin – co wiemy o nowej kryptowalucie w momencie premiery?

Z informacji opublikowanych 9 maja, całkowita podaż NotCoina wynosi dokładnie 102 719 221 714 i została w całości upubliczniona w momencie wejścia na giełdę. Na potrzeby zakupu poprzez Launchpool utworzono dla niej pary handlowe z innymi kryptowalutami: BTC, USDT, BNB, FDUSD oraz TRY. W ten sposób mamy możliwość nabycia 3% całej podaży, czyli 3 081 576 651 NOT rozdzielona pomiędzy dwie opcje stakingu (dla BNB 2 619 340 153 NOT oraz dla FDUSD 462 236 497 NOT).

W jaki sposób alokowane zostały wszystkie pozostałe tokeny? 5% całkowitej ilości trafiło do zespołu zajmującego się przygotowaniem kryptowaluty. Społeczność skupiona wokół NotCoina otrzymała dostęp do kolejnych 5%. 9% istnieje w ramach ekosystemu, a cała reszta, czyli aż 78%, trafiła do użytkowników grających we wspomnianą wcześniej grę na Telegramie.

Jak kupić NotCoin na Binance Launchpool?

W celu stakowania NOT niezbędne jest założenie konta na Binance Launchpool oraz przejście procesu weryfikacji. Po tym możliwe będzie rozpoczęcie stakowania w jednej z wymienionych wyżej pól.

Warto pamiętać, że każda z nich posiada godzinowy limit tokenów. W przypadku BNB wynosi on 3 637 972 NOT, dla FDUSD równy 641 995 NOT. Co ważne, nie musimy wybierać jednej puli do stakowania, a rozdzielić zasoby proporcjonalnie pomiędzy obie dostępne opcje. Jednocześnie wciąż przy pomocy wolnych środków dostępnych na Binance Launchpool możemy uczestniczyć w innych dostępnych aktualnie ofertach.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail