X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Newsroom

Deweloper pod ostrzałem, czyli coraz większe wymagania klientów

Oczy obserwują, uszy słuchają, usta mówią… Dzisiejszy klient wie czego chce. Musi mieć również pewność, że wybór, którego dokonuje, jest trafny. Liczy się atrakcyjny projekt, profesjonalna obsługa i pozytywny wizerunek inwestora. Deweloperze, dowiedz się co zrobić, by sprostać oczekiwaniom swoich klientów.

PomóżPamiętać.pl ponownie walczy z „polskimi obozami śmierci”

strona_pomóżpamiętać

Polscy internauci po raz kolejny mogą skorzystać z narzędzia, umożliwiającego reagowanie na używanie w Internecie fałszywego sformułowania „polskie obozy śmierci”. Działająca w ubiegłym roku strona, pomozpamietac.pl, której zadaniem jest wyszukiwanie tego błędnego zwrotu, została ponownie uruchomiona.

Geotargetowanie, czyli jak skutecznie dotrzeć do odbiorcy w reklamie DOOH

McDonalds

Skuteczna reklama DOOH to taka, która dociera i wpływa na jak największą grupę odbiorców. Jak zatem zbudować odpowiedni zasięg reklamy? Według raportu opublikowanego przez firmę MyLED w 2017 roku – jedną z najbardziej interesujących i atrakcyjnych możliwości dla reklamodawców jest geolokalizacja w tym m.in. selekcja nośników pod względem punktów POI. Takiej odpowiedzi udzieliło aż 60% ekspertów biorących udział w badaniu.

Nowa funkcja NapoleonCat – oznaczanie użytkowników w odpowiedzi

NapoleonCat_Horizontal_RGB

W ostatnim czasie Facebook zmienił algorytm odpowiedzialny za wyświetlanie treści użytkownikom. Od teraz większy zasięg organiczny będą miały posty, które zachęcają do dyskusji i komentowania, a nie tylko do klikania „lików”. Platforma NapoleonCat wprowadziła możliwość oznaczania użytkowników w odpowiedziach publikowanych z poziomu NapoleonCat Inbox.

Ranking blogów podróżniczych 2017

Załącznik-1

W oparciu o różne dane, szacuje się, że polski Internet liczy niespełna tysiąc blogów podróżniczych. Część z nich prowadzonych jest starannie i na bieżąco. Niektóre natomiast nie zachęcają treścią i rzadko są uaktualniane. Jak w natłoku tak dużej liczby blogów znaleźć te najbardziej wartościowe?

W jakim kierunku zmierza reklama cyfrowa?

Mariusz-Maksymiuk_Adexon-360

Jak wynika z badań, w 2017 roku, po raz pierwszy wydatki na reklamę cyfrową były większe niż na reklamę telewizyjną. Pokazuje to jej siłę i znaczenie na rynku. W jakim kierunku zmierza i które jej obszary rozwiną się najbardziej? Na te pytania odpowiada Mariusz Maksymiuk – CEO sieci reklamowej Adexon.

Royal Ad w IAB Polska

Royal-Ad

Wraz z początkiem roku, sieć reklamowa dla segmentu premium Royal Ad, dołączyła do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Marki premium stawiają na Internet

Marcin-Rupiński

Jak wynika z najnowszego raportu KPMG dotyczącego dóbr luksusowych w Polsce, rynek ten stale rośnie w siłę. Szacuje się, że w 2021 roku jego wartość może osiągnąć niemal 31 mld zł, a więc wzrośnie o prawie 50% w stosunku do 2017. Oznacza to również zwiększenie wydatków na reklamę dóbr luksusowych. Jak wygląda życie bogatych Polaków i w co najchętniej inwestują? Na te pytania odpowiada Marcin Rupiński, CEO sieci reklamowej Royal Ad.

NapoleonCat wyróżniony przez G2 Crowd

Grzegorz-Berezowski

Serwis G2 Crowd, specjalizujący się w ocenie oprogramowania biznesowego, opublikował najnowszy raport dotyczący narzędzi do social media marketingu. W zestawieniu, w dwóch kategoriach, została wyróżniona polska platforma – NapoleonCat.com.

Jak będzie wyglądała reklama online w 2018?

Mariusz-Maksymiuk

Każdego roku branża zadaje sobie pytanie, jak wpłynąć na efektywność reklam i sprawić, aby generowały więcej zysków i reakcji. Marketing staje się coraz bardziej futurystyczny i zaawansowany technologicznie. Marketerzy idąc z duchem czasu, wykorzystują coraz to nowsze technologie, chcąc dotrzeć do swoich konsumentów. Jakimi śladami warto podążać w 2018? Co najbardziej poruszy branżę? O tym, w artykule Mariusza Maksymiuka – CEO Adexon.

Poznaj swojego klienta! Customer Journey w sprzedaży online

fake-daylight-gobo-praca-notes-73988

Aby działania marketingowe w biznesie online były skuteczne powinny wykraczać poza tak oczywiste cele jak znalezienie się w Top 10 wyników wyszukiwania czy pozyskanie ruchu na stronę. Kluczem do sukcesu w przypadku działalności e-commerce jest koncentracja na użytkowniku i podejście Human to Human (H2H), a jedno z narzędzi, które pozwala lepiej zrozumieć klientów to ścieżka klienta, czyli tzw. customer journey.

Potencjał tagowania – jak go wykorzystać?

Dawid-Medwediuk

Bardzo często tagi są blokowane przed indeksacją lub całkowicie usuwane. Przez to może wydawać się, że tagowanie na stronach WWW jest mniej popularne. Jednak dobrze zaprojektowana architektura informacji, uwzględniająca podstrony tagów, oraz przemyślana strategia rozwoju contentu, mogą przyczynić się do zwiększenia ruchu organicznego w serwisach. Jak zatem dobrze wykorzystać potencjał mechanizmu tagowania?

Co Facebook dał branży marketingowej w 2017 roku?

Zdjęcie_1

W kończącym się roku Facebook wprowadził tyle ciekawych, lepszych i gorszych zmian, że można byłoby napisać o nich książkę. Warto jednak skupić się na kilku trendach, które z pewnością są najbardziej istotne z punktu widzenia marketerów i dają im szeroką perspektywę.

Rynek aukcyjny nowym wyzwaniem dla marketerów

diamond-316610_1280

Według najnowszego raportu, opublikowanego przez artinfo.pl – renomowany serwis poświęcony polskiemu rynkowi sztuki, wartość polskiego rynku aukcyjnego w 2016 roku osiągnęła wartość 167,1 mln złotych. Najwięcej pracy domy aukcyjne miały w IV kwartale ubiegłego roku. W tym właśnie czasie odbyło się 49.5% spośród wszystkich aukcji

1 2 3 26