X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

MySpace znów zwalnia

MySpace znów zwalnia

Zwolnienia mają być spowodowane trudną sytuacją finansową, w której znalazł się MySpace. W efekcie z pracą pożegna się od 550 do 600 osób, co stanowi połowę załogi tego serwisu społecznościowego (dotychczas pracowało tam 1100 osób).

Warto przypomnieć, że w czerwcu 2009 roku MySpace zwolnił już 300 pracowników, zamknął 4 biura i rozstał się z dyrektorem zarządzającym, który odpowiadał za region europejski.

Jak oceniają eksperci, najbardziej dotknięci zwolnieniami będą przedstawiciele zagranicznych oddziałów MySpace. Z pracy zrezygnowała już dyrektor chińskiego biura, która taką decyzję podjęła po zwolnieniu 30 chińskich pracowników MySpace’a.

Pogłoski o nadchodzących zwolnieniach pojawiały się już od jakiegoś czasu, więc nie są one żadnym zaskoczeniem dla pracowników. Powstaje jednak pytanie, czy plan rewitalizacji MySpace (czytaj: „MySpace uruchamia narzędzia do zarządzania fanami”) ma teraz jeszcze jakiekolwiek szanse powodzenia?


  • Bartek

    Nieźle, a kiedys jak jeszcze nie było facebooka Myspace był taką potęgą.

  • Aż z ciekawości po tym newsie odgrzebałam swoje konto w tym portalu i stwierdzam, że jakoś już mnie myspace nie kręci.

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail