X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

MySpace znów zwalnia

MySpace znów zwalnia

reklama


Zwolnienia mają być spowodowane trudną sytuacją finansową, w której znalazł się MySpace. W efekcie z pracą pożegna się od 550 do 600 osób, co stanowi połowę załogi tego serwisu społecznościowego (dotychczas pracowało tam 1100 osób).

Warto przypomnieć, że w czerwcu 2009 roku MySpace zwolnił już 300 pracowników, zamknął 4 biura i rozstał się z dyrektorem zarządzającym, który odpowiadał za region europejski.

Jak oceniają eksperci, najbardziej dotknięci zwolnieniami będą przedstawiciele zagranicznych oddziałów MySpace. Z pracy zrezygnowała już dyrektor chińskiego biura, która taką decyzję podjęła po zwolnieniu 30 chińskich pracowników MySpace’a.

Pogłoski o nadchodzących zwolnieniach pojawiały się już od jakiegoś czasu, więc nie są one żadnym zaskoczeniem dla pracowników. Powstaje jednak pytanie, czy plan rewitalizacji MySpace (czytaj: „MySpace uruchamia narzędzia do zarządzania fanami”) ma teraz jeszcze jakiekolwiek szanse powodzenia?

  • Bartek

    Nieźle, a kiedys jak jeszcze nie było facebooka Myspace był taką potęgą.

  • Aż z ciekawości po tym newsie odgrzebałam swoje konto w tym portalu i stwierdzam, że jakoś już mnie myspace nie kręci.

Promuj biznes na łamach SOCIALPRESS.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portalu


Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail