X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Aplikacja miniNK i nowa galeria zdjęć, czyli zmiany w portalu Nasza Klasa

Aplikacja miniNK i nowa galeria zdjęć, czyli zmiany w portalu Nasza Klasa

reklama


Z komunikatu prasowego portalu Nasza Klasa można dowiedzieć się, że od lipca trwają prace nad wprowadzeniem zmian w galeriach zdjęć. Z początkiem września ma pojawić się nowa wersja galerii, a fotografie mają być bardziej wyeksponowane.

We wrześniu aktywność naszych Użytkowników zawsze rośnie, m.in. dodają wówczas więcej zdjęć. By wyjść na przeciw ich potrzebom, zrezygnowaliśmy z limitu transferu zdjęć, wprowadzamy też modyfikacje w układzie samej galerii. Będzie wygodniejsza w obsłudze i bardziej funkcjonalna. Umożliwi łatwe znalezienie konkretnego zdjęcia, szybki podgląd ostatnio skomentowanych fotografii, a także łatwe przerzucanie ich między albumami. Nowym elementem będzie również kosz – dzięki niemu Użytkownik zyskuje możliwość przywrócenia zdjęcia usuniętego z albumu – mówi Joanna Gajewska, rzecznik Naszej Klasy.

Nowa galeria zdjęć - fot.: NK.pl

Kolejną nowością jest aplikacja miniNK, znajdująca się jeszcze obecnie w fazie betatestów. Usługa ma umożliwić internautom przeglądanie wpisów, poczty, zdjęć i komentarzy. Użytkownicy będą mogli na bieżąco przeglądać w serwisie informacje – bez uruchamiania przeglądarki. Testujący aplikację za najbardziej pożądany jej element uznali wbudowany komunikator. Jak podaje nk.pl, usługa jest już bliska premiery.

Zmiany obejmą również aplikacje mobilne. Prace nad wersjami mobilnymi są w toku – w październiku ma pojawić się nowa aplikacja NK na Android, która umożliwi np. zsynchronizowanie kontaktów między profilem w nk.pl a telefonem. Nowy widżet umożliwi natomiast szybkie powiadamianie o wpisach i wiadomościach od znajomych.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail