X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Internauci docenili pilota Boeinga

Internauci docenili pilota Boeinga

reklama


Kapitan Wrona bardzo szybko zdobył popularność na Facebooku. Założony został bowiem fan page, który liczy sobie już ponad 21 tys. fanów! Administratorzy umieszczają na stronie nagrania wideo z lądowania, nagrania z zarejestrowanymi rozmowami pilota z wieżą, artykuły prasowe umieszczone w Internecie, zdjęcia.

fot.: Facebook.com/KapitanWronaFP

Dzięki temu dowiadujemy się, że kapitan Wrona jest szybownikiem z Aeroklubu Leszczyńskiego, pochodzi z Nowej Soli, zamieszkiwał w Zielonej Górze, od 20 lat pilotuje samoloty Boeing, wylatał już ponad 15 tys. godzin.

Jeden z facebookowiczów zaproponował, by kapitana i jego załogę wynagrodzić pieniężnie za bohaterski wyczyn. Jak widać na obrazku załączonym powyżej, pojawiła się również nowa wersja logo LOTu.

W Internecie króluje też już hasło poświęcone kapitanowi: „lataj jak orzeł, ląduj jak Wrona”.

Poza fan page’em, facebookowicze utworzyli również stronę społeczności „Brawo Kapitan Tadeusz Wrona”, którą polubiło, podobnie jak fan page, ponad 21 tys. użytkowników. Podobnie jak w przypadku fan page, wrzucane są tutaj nagrania wideo i informacje prasowe.

Okazuje się jednak, że są i tacy, którzy przy okazji tego wydarzenia nie odmawiają sobie zepchnięcia dyskusji na tory polityczne, jak choćby Maciej Maciejowski, Wiceprzewodniczący Komisji Kultury Rady m. st. Warszawy.

fot.: Twitter.com/maciejowski_waw

Poniżej prezentujemy umieszczone na YouTube wideo z materiałem o lądowaniu Boeinga.
http://www.youtube.com/watch?v=2E7mvLhcv2Y

  • To był rzeczywiście przez chwilę gorący temat i rekordowe wzrosty na FB – piszemy o tym więcej tutaj: http://www.slideshare.net/FanpageTrender/pilot-wrona-bohatersko-lduje-na-facebooku 

    Pozdrawiam Kapitana Wronę :)

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail