X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Rozstrzygnięcie konkursu – zaproszenie na Internet Poland 2011!

Rozstrzygnięcie konkursu – zaproszenie na Internet Poland 2011!

Dostaliśmy od Was wiele zgłoszeń konkursowych! Walka była zacięta, jednak najciekawszy naszym zdaniem opis zmian w internecie oraz w mediach społecznościowych, które czekają nas w ciągu najbliższych 12 miesięcy, przesłał Pan Bartek Damięcki! Gratulujemy!

Jakie będą social media w 2012 roku jego zdaniem? Przeczytajcie sami:

Społeczności internetowe staną się bardziej mobilne, coraz więcej offline’owych miejsc będzie starało się zachęcać nas za pomocą aplikacji mobilnych, dzięki którymi będziemy łączyć się z Facebookiem czy Google+, angażując naszych znajomych w realnie przeżywane przez nas chwile „offline’owe”. Zaczniemy równolegle żyć w dwóch światach, tym cyfrowym i zbudowanym z krwi i kości, myśląc cały czas o rzeczach, które możemy zrobić tu i teraz – w społeczności internetowej i realnej.

Internet Poland Conference and Expo to największe wydarzenie w Polsce prezentujące firmy oraz tematykę z dziedziny marketingu interaktywnego. Na ponad 5 tysiącach metrów zaprezentują się dostawcy usług oraz rozwiązań specjalizujących się w tematyce: Brand advertisingu, e-mail marketingu, social media, mobile marketingu, advergamingu, agencje kreatywne/ reklamowe oraz domy mediowe i inne.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail