X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Rozstrzygnięcie konkursu – zaproszenie na Internet Poland 2011!

Rozstrzygnięcie konkursu – zaproszenie na Internet Poland 2011!

reklama


Dostaliśmy od Was wiele zgłoszeń konkursowych! Walka była zacięta, jednak najciekawszy naszym zdaniem opis zmian w internecie oraz w mediach społecznościowych, które czekają nas w ciągu najbliższych 12 miesięcy, przesłał Pan Bartek Damięcki! Gratulujemy!

Jakie będą social media w 2012 roku jego zdaniem? Przeczytajcie sami:

Społeczności internetowe staną się bardziej mobilne, coraz więcej offline’owych miejsc będzie starało się zachęcać nas za pomocą aplikacji mobilnych, dzięki którymi będziemy łączyć się z Facebookiem czy Google+, angażując naszych znajomych w realnie przeżywane przez nas chwile “offline’owe”. Zaczniemy równolegle żyć w dwóch światach, tym cyfrowym i zbudowanym z krwi i kości, myśląc cały czas o rzeczach, które możemy zrobić tu i teraz – w społeczności internetowej i realnej.

Internet Poland Conference and Expo to największe wydarzenie w Polsce prezentujące firmy oraz tematykę z dziedziny marketingu interaktywnego. Na ponad 5 tysiącach metrów zaprezentują się dostawcy usług oraz rozwiązań specjalizujących się w tematyce: Brand advertisingu, e-mail marketingu, social media, mobile marketingu, advergamingu, agencje kreatywne/ reklamowe oraz domy mediowe i inne.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail