X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Reklamy Facebooka zaleją Internet?

Reklamy Facebooka zaleją Internet?

reklama


Odwiedzający stronę internetową Zyngi od kilku dni mogą zaobserwować zasadniczą zmianę – w prawym sidebarze pojawiają się targetowane reklamy Facebooka (FB Ads i zdarzenia sponsorowane). Warunkiem jest zalogowanie się na stronie poprzez swoje konto w serwisie.

Reklamy można w każdej chwili usunąć, klikając w ikonę „X”, która znajduje w prawym górnym narożniku okna reklamy. Co istotne, Facebook zapewnia że nie udostępni marketerom informacji uzyskanych dzięki wyświetlaniu reklam na innych stronach.

Nie wiadomo natomiast czy na Zynga.com będą się pojawiać reklamy konkurentów Zyngi na rynku gier społecznościowych na Facebooku.

Ciężko powiedzieć, czy facebookowe reklamy staną się konkurencją dla Ad Sense Google’a, zwłaszcza że póki co nie wiemy kiedy pojawią się na innych stronach w Sieci. Niewątpliwie jednak to kolejny sygnał, że Mark Zuckerberg doskonale zdaje sobie sprawę z oczekiwań inwestorów i szuka nowych rozwiązań biznesowych.

  • rockitbaby

    Reklamy można ZAMKNĄĆ – o usunięciu trudno mówić, gdy zamiast adsa pojawia się boks z prośbą o wypełnienie ankiety na temat zainteresowań. Nic to nie pomaga na realny problem z reklamami FB na zynga.com – zajmowaniem 90% miejsca kolumny z requestami, dla której de facto ludzie rali w gry z poziomu strony Zyngi. Autorze, dobrze by było przed publikacją zajrzeć na portal, o którym mowa…

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail