X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

NK wprowadza znak jakości dla najlepszych deweloperów

NK wprowadza znak jakości dla najlepszych deweloperów

reklama


NKQuality jest certyfikatem, który od portalu NK otrzymają sprawdzeni partnerzy, wykazujący się przygotowaniem niezawodnych aplikacji na polski portal społecznościowy. Jak mówi Marcin Dobrzyniecki, pełnomocnik zarządu ds. przychodów i business development, jednym z priorytetów NK jest dostarczanie produktów najwyższej jakości. – Aplikacje, które znajdują się na portalu, zawsze spełniają wysokie standardy. Jest to także zasługą współpracy z deweloperami, dla których jakość i zadowolenie użytkowników wysuwają się na pierwszy plan. Chcąc wyróżnić najlepszych z nich i nieustannie podnosić poziom naszej współpracy, zdecydowaliśmy się na przyznawanie certyfikatu – mówi Dobrzyniecki.

Deweloperzy mogą ubiegać się o certyfikat NKQuality po spełnieniu czterech podstawowych warunków znajdujących się w regulaminie i po wypełnieniu formularza. Należą do nich: terminowość, na którą składa się oddawanie aplikacji w ustalonym terminie i bieżące usuwanie problemów; niewielka liczba znalezionych błędów w przygotowywanych projektach; dobra znajomość API NK, którą NK określa na podstawie samodzielności pracy; a także rzetelność, przede wszystkim w zakresie przeprowadzenia niezbędnych testów i reagowania na zgłoszenia użytkowników. Pod uwagę brane jest także przestrzeganie polityki ochrony prywatności NK oraz zasad i przepisów prawa dotyczących ochrony danych osobowych.

Pierwszą firmą, która otrzymała znak jakości od portalu NK, jest agencja Socializer S.A, która przygotowała takie aplikacje, jak Monster High, Najgrubiej pod chmurą, czy Przypnij i odbierz EGB.

Regulamin przyznawania i inne szczegóły na temat znaku jakości NKQuality znajdują się na stronie: nk.pl/reklama/nkquality.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail