X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowy wygląd fan page w mobilnej wersji Facebooka

Nowy wygląd fan page w mobilnej wersji Facebooka

reklama


O wprowadzeniu nowego formatu stron w wersji mobilnej poinformowano na fan page Facebook Marketing. Strony firmowe w mobilnej wersji serwisu mają od tej pory przypominać swoje webowe odpowiedniki – widoczne będzie duże zdjęcie w tle, statystyki stron czy wyróżnione posty.

Najpewniej zostanie również wprowadzona możliwość korzystania z Facebooka jako strona na mobilnych urządzeniach, co pozostawało sporym mankamentem korzystania z mobilnej wersji portalu. Tak przynajmniej sugeruje screenshot wklejony na fan page’u Facebook Marketing.

fot. Facebook.com

Nie wiadomo natomiast czy dostępna będzie funkcja łatwego przełączania między komentowaniem na fanpejdżu jako użytkownik i jako strona.

Oczywiście trzeba brać pod uwagę specyfikę mobilnej wersji. Wyróżnianie postów polegać będzie na ich “przypięciu” do górnej części tablicy, bo sama tablica zapewne nie będzie podzielona na dwie kolumny z postami. Rozmiar zdjęcia w tle zostanie natomiast najpewniej dostosowany do możliwości wyświetlacza danego urządzenia.

Zakładki “informacje” i “zdjęcia” znajdą się pod cover photo. Pojawi się również przycisk “wiadomości”, dzięki któremu możliwy jest kontakt z administratorem.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail