X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Mobile Trends for Marketers już w maju

Mobile Trends for Marketers już w maju

reklama


Krakowska Mobile Trends to konferencja poświęcona najnowszym trendom w marketingu mobilnym. Ostatnia edycja zgromadziła ponad 550 osób, z kraju i ze świata.

– Podczas MTC pojawiło się wiele głosów, że brak jest wydarzenia, które ukazałoby możliwości jakie niesie ze sobą marketing mobilny, również dla osób, które nie miały dotychczas z tą dziedziną zbyt dużego kontaktu – mówi organizator konferencji, Robert Rachwał, właściciel ClickMaster Polska. – Postanowiliśmy stworzyć konferencję przeznaczoną dla marketingowców i wszelkich osób zajmujących się promocją, które pragną poznać podstawy najnowszych rozwiązań w marketingu mobilnym.

Mobile Trend for Marketers odbędzie się 23 i 24 maja 2013 r. w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie.

Organizatorzy zapowiadają około dwudziestu 30 minutowych wystąpień przez dwa dni konferencji. Wszystkie prelekcje wygłoszone zostaną przez ekspertów i wieloletnich praktyków mobile marketingu. Prezentowana tematyka zostanie omówiona od podstaw, ze szczególnym naciskiem na praktyczne możliwości jej wykorzystania. Zagadnienia jakie poruszone będą podczas prelekcji to między innymi: strony i aplikacje mobilne, kody QR, NFC, rozszerzona rzeczywistość, Social Media w mobile, m-commerce, geolokalizacja, oraz konkretne wykorzystania marketingu mobilnego w branżach: turystycznej, hotelarskiej, restauratorskiej, rozrywkowej i wielu innych.

Pod koniec pierwszego dnia konferencji organizatorzy przewidzieli również czas na rozrywkę – planowana jest impreza integracyjno-networkingowa dla widzów oraz prelegentów konferencji.

Informacje na temat konferencji oraz udziału w wydarzeniu dostępne są na stronie www.mobiletrends.pl.

Patronem medialnym Mobile Trends for Marketers jest Social Press.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail