X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Social WiFi – skuteczne narzędzie pozyskania danych klientów?

Social WiFi – skuteczne narzędzie pozyskania danych klientów?

reklama


Aby skorzystać z usługi wystarczy do routera podłączyć urządzenie Social WiFi. Odtąd klienci, którzy będą chcieli skorzystać z darmowego internetu, zostaną poproszeni o zalogowanie się za pomocą serwisów społecznościowych: Facebooka, Twittera, Google, NK, Linkedin lub adresu e-mail. Zostawią tym samym podstawowe dane kontaktowe, służące do dalszej komunikacji. Z Social WiFi mogą skorzystać wszystkie miejsca udostępniające klientom darmowe WiFi, m.in. restauracje, bary, hotele, centra handlowe, lotniska, kina, ośrodki sportowe, organizatorzy imprez masowych, urzędy, czy stacje benzynowe.

Potencjał usługi jest bardzo duży. Liczba samych tylko lokali gastronomicznych (restauracje, bary, puby itp.) w Polsce to około 100 tys. Ogólnie liczbę miejsc, które mogą być zainteresowane usługą można szacować na około 200 tys. Już w tej chwili usługa Social WiFi wdrażana jest w sieci restauracji 77sushi (12 restauracji w Polsce) i u kilkunastu indywidualnych restauratorów. – Mamy aktywną społeczność fanów i sympatyków na Facebooku. Ale brakowało nam narzędzia, które pozwoli na docenianie tych, którzy faktycznie odwiedzają nasze restauracje. Dzięki tej usłudze możemy ich zachęcić do ponownego przyjścia poprzez specjalnie przygotowane oferty – tylko dla nich – mówi Aleksandra Tymińska, prezes zarządu Premium Food S.A, będącej właścicielem sieci restauracji 77 sushi.

Ważnym elementem korzystania z Social WiFi jest wpieranie organizacji społecznych. Przy zakupie usługi właściciel lokalu może przeznaczyć dobrowolną darowiznę na rzecz Fundacji WIOSNA. Jeśli się na to zdecyduje, twórcy Social WiFi dołożą równowartość przekazanej kwoty, a lokal otrzyma materiały graficzne (naklejka na szybę, standy na stoły), informujące klientów, że korzystając z internetu w tym miejscu wspierają Szlachetną Paczkę.

Więcej informacji na stronie socialwifi.pl.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail