X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

W czwartek kolejna niespodzianka od Facebooka. Czym serwis chce nas zaskoczyć?

W czwartek kolejna niespodzianka od Facebooka. Czym serwis chce nas zaskoczyć?

Spotkanie z dziennikarzami, jak zwykle, odbędzie się w siedzibie spółki w kalifornijskim Menlo Park. Jego datę wyznaczono na czwartek (20 czerwca). Co ciekawe, tym razem dziennikarze otrzymali zaproszenia w formie… listu. Jego treść była bardzo lakoniczna:

Mały zespół pracuje nad wielką ideą. Spotkaj się z nami na kawie i zobacz nasz nowy produkt.

fot. Allfacebook

fot. Allfacebook

Oczywiście błyskawicznie ruszyła fala spekulacji dotyczących tego, co kryje się za enigmatycznym komunikatem. Poprzednio, podczas zapowiedzi konferencji, na której zaprezentowano światu nakładkę Home, niektóre serwisy trafnie wytypowały facebookową niespodziankę.

Czego możemy się więc spodziewać tym razem? Niektórzy dziennikarze prognozują, że chodzi o Instagrama. Użytkownicy serwisu mieliby otrzymać możliwość… kręcenia i oglądania krótkich (5-10 sekund) filmików wideo. Byłaby to tym samym odpowiedź Facebooka na aplikację Vine należącą do Twittera. Inni z kolei są zdania, że może chodzić o premierę facebookowego czytnika RSS, który miałby wypełnić lukę na rynku po tym, jak 1 lipca Google oficjalnie usunie z sieci swojego Readera.


Szkolenia z content marketingu: skuteczna sprzedaż a content marketing 23.10.2018 w Warszawie oraz content marketing w B2B 27.11.2018 w Warszawie

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail