X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Kolejna nowość na Instagramie

Kolejna nowość na Instagramie

reklama


Od czerwca użytkownicy Instagrama mogą publikować filmy. To duży krok w rozwoju tego serwisu. Kolejnym jest możliwość umieszczania zdjęć i filmów na blogach lub w artykułach.

Przeglądając zdjęcia lub filmy na Instagramie, po prawej stronie okna znajdziemy przycisk, który wygeneruje nam kod gotowy do umieszczenia. Udostępniając zdjęcie lub film na stronie internetowej, wyświetli się ono razem z loginem autora i logiem Instagram. Osoby, które natkną się na tak umieszczone zdjęcie, klikając na logo zobaczą je na Instagramie. Dzięki temu będą mogły się zapoznać z innymi pracami autora, które zamieścił w tym serwisie.

Jednak możliwość dodawania plików wideo posiada pewne wady, w przeciwieństwie do podobnej opcji wprowadzonej przez konkurencyjny portal Vine. Vine udostępnił tą opcję już w marcu. Użytkownicy Instagrama, których konto jest oznaczone jako prywatne, nie będą mieli możliwości korzystania z tej opcji – nie będzie dla nich widoczna.

Rozwój serwisu nabrał tempa. Do tej pory można było tylko przerabiać i dodawać zdjęcia. Nowe opcje są atrakcyjne dla użytkowników, chociaż wymagają wciąż dopracowania. Mimo to Instagram jest bardzo popularnym serwisem i nowe opcje na pewno przyciągną jeszcze więcej osób.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail