X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Znana uczelnia kształcąca na temat rynku digital zagości w Polsce

Znana uczelnia kształcąca na temat rynku digital zagości w Polsce

reklama


Hyper Island to prywatna uczelnia, założona 15 lat temu w Szwecji – jest jedną z najbardziej uznanych uczelni na świecie specjalizujących się w edukacji w obszarze digital. W ofercie ma przede wszystkim studia stacjonarne w Szwecji, zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe („podyplomowe”), ale od pewnego czasu organizuje także szkolenia „wyjazdowe” – Hyper Island Master Class.

– Od lat jesteśmy pod wrażeniem tego co robi Hyper Island dla branży digital na świecie, dlatego bardzo zależało nam na sprowadzeniu Hyper Island do Polski. Teraz to się udało, a po wykonaniu tego pierwszego kroku liczymy na kolejne sukcesy – chcielibyśmy by wrześniowe spotkanie było tylko początkiem długofalowej i coraz szerszej współpracy, a dzięki temu i bardziej rozbudowanej obecności Hyper Island w Polsc
e – mówi Olgierd Cygan, CEO / Managing Partner Digital One i współorganizator Filmteractive.

Warsztat „What is your perspective on Branded Content?”, który zostanie poprowadzony przez Hyper Island podczas tegorocznego Filmteractive, będzie koncentrował się na tematyce tworzenia dobrego i efektywnego branded content.

Wejściówki dostępne na www.filmteractive.eu.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął SOCIALPRESS.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail